entry'ler (40)

kürdistan denilince akla gelenler

hakkında olumlu bir entry girmenin gg olacağı kelimedir şuan için..

türk sinemasının en iyi filmi

-umut,
-zavallılar,
-sürü,
-tatar ramazan,
-büyük adam küçük aşk,
-otobüs

anneyle dertleşmek

hiçbir başkasıyla eşleştirilemeyecek kadar eşsiz bir dertleşmedir..

kürt kızına aşık olmak

anadili ve varlığı ''bilinmeyen'' olan bir kızla evlenmektir aynı zamanda..

chp den tkp ye geçen insan

pekte ideolojik çelişkileri olmayan insandır.. iki partinin de referansları kemalizmdir çünkü..

cezaevinde açlık grevi

anadilde savunma talebiyle gerçekleştirilen bir eylem olması itibari ile dünyada bir ilk olan grevdir.. bir ulusun anadili için bedenini açlığa yatırması insanlık için bir utanç olan grevdir aynı zamanda.. demokrasinizi, insan hakları kriterlerinizi, avrupa birliğinizi ve tüm vesairelerinizi sevsinler..

23 ekim 2012 galatasaray cfr cluj maçı

cimbomun döşeyeceği maçtır..

metin aktaş

dersimli, okunması, okutulması gereken bir romancıdır.. en büyük hobisi futbol olanlar için geçerli değil tabi bu söylediğim..

ankaralı olup ankaragücünü tutmayan insan

(bkz: rodi)

bdp kongresi

faşizmden vandalizme doğru evrim süreci yaşayan ''entel faşist'' bir topluluğu boncuk gibi ardın sıra dizdirebilmiş bir kongredir..

cahil olmak ne güzel lan

cahillerin ortak özelliği cahil olduklarını farkında olmamalarıdır.. Her söylediklerrini doğru bellerler.. Bu yüzden gamsız ve kedersizdirler.. bu yüzden yerinde bir önermedir..

vatanseverlerin silahlanması

yanlış bir durumdur..

vatanını seven her insan silahlanmak değil aksine silahsızlanmalıdır.. her tarafı cehennem yangınına dönmüş bir durumda ateşe karşı benzin değil su olmaktır en yüce vatanseverlik.. Çünkü insanını kendisi için öldüren değil üzerinde insan gibi yaşatabilendir vatan..

cinsel saflık testi

% 76 saf çıktım.. merak ettim kadınlara ne soruyorlar diye, bir de kadın olarak girdim.. en ilginç soru şuydu kanımca; ''hiç, bir erkeğin göt deliğini parmağını soktun mu?'' şeklinde, hayır dedim.. anal sex sorusuna evet dememe rağmen % 70 saf çıktım..

fakirlik vs zenginlik

sırasıyla; biri aptaldır, biri hırsız..

en sevilen dizi karakteri

-burhan altintop (a.yakası)
-samim (sıdıka)
-yusuf güdük (yedi numara)
-eleman (kaygısızlar)
-tilki ekrem (aynalı tahir)
-mükremin çıtır (bir demet tiyatro)
-hallederiz kadir (en son babalar duyar)
-kirli (ekmek teknesi)
-maşallah (baskül ailesi)

2050 de girilebilecek entryler

(bkz: kato da 30 teröristin öldürülmesi)

ayrıca ve daha da kötüsü: (bkz: recep tayip erdoğan)

recep tayyip erdoğan

herşeye rağmen son anketlerde % 55 lere doğru yol alan partinin genel başkanıdır.. ülkedeki gerilimin, çatışmaların tırmandığı şu dönemlerde bu denli bir oy potansiyeline sahip olması düşündürücüdür.. ülkedeki huzursuzluk ve çatışmalar nedeniyle sadece Mhp ile Akp oylarının yükselmesi de ayrıca düşündürücüdür..

türkiye deki en iyi müzik grubu

grup vitamin' dir bir zamanlar için.. günümüzde ise grup yorum'dur tartışmasız..

pkk cesetlerini taşıyan askeri araca pkk bayrağı

Pkk bayrağı değildir.. ama yine de tahrik edicidir..

cengiz çandar

alnından öpülecek adamdır.. adamın dibidir..