bugün

entry'ler (7)

şehirlerarası otobüslerden insan tiplemeleri

her molada beklenilen tip vardır bekletmekten zevk mi alıyor anlamadık ama çok esrarengiz bir adamdır ne yaptığı belli değildir boş boş bekletir insanları. zaten bu insanlar ın hayat felsefesi budur. bu insanlar hakkında kısa bir araştırma yaptığımızdada geçmişlerinde çok beklediklerini görürüz. adamda işte çevreden ne görürse onu yapıyor.

sözlük yazarlarının fobileri

köpekten çok korkarım. köpeklerin benle derdi ne bilmiyorum ama 2013te 7 kez 4 farklı köpek tarafından kovalandım. korkmakta haklıyım bir yerde e onlaında kendilerine göre haklı sebepleri vardır.

bir türk e adres sormak

Tehlikedir muhakkak yolu bilir bilmiyosada biliyo numarası yapar bir kaç ışıktan dön dümdüz git bankayı görünce araya girden sonra dinleyenin kayış kopar eğer adama göre gidilirse %70kaybolunur (ama bazen düşünüyorum bizmi anlamıyoz diye).

halı saha maçında kavga çıkaran kişi

işi iyi abartmış çok moda girmiştir zaten halı saha adamı bir güçlü hissettiriyo kafa yapıyo adam kendini süper kahraman sanmıştır ama panik yapmayın esaslı bir yumrukla kendine gelir pısar gider (yav hani şimdi buadam gidoyo ya verdiği paraya acıdım ben bunun).

ben bu yazıyı plütona yazdım

Takma kafana plütoncuğum seni gezegen görmeyenlerin sorunu bu. benim nazarımda sen hala gezegensin. Yok efendim küçükmüş neresi küçük yav bunun gül gibi gezegendi işte neyse artık olan olmuşta deyim dedim yazık.

ikidebir kalkalım deyip bir türlü gitmeyen misafir

Her an umutla beklediğim davranışı sergilemeyen insan grubu biz artık kalkalım derler sevlinirsin fakat unutmayın bu göstermeliktir fazla şey bekleme bu insanlardan.

hayatta anlık mutluluk veren şeyler

Kışın montunun cebinde çekirdek unutursun. Sonra bir sonraki kış onu bulursun ya çok sevindirir adamı ama yiyince geçer.
Tavsiye: montunuzun cebinde çekirdek unutacaksanız makul miktarda unutun.