entry'ler (11)

korkunçlu karın ağrısı

tam oalrak bu sabah yaşadığım, uyanmama sebep olan durum, göbek deliğimin tam sağ parelelinde yer alıyordu, bir süre sonra geçti, eğer sol kısımda yer alsaydı, sıçmış olabilirdik.

(bkz: apandis)

ygs ve lys ye girecek sözlük yazarları

aralarında bulunmaktayım ancak sadece ygs'ye gireceğim, o da bir açık öğretim şeysine yazılıp gss'den kurtulmak için.

(bkz: fuck the gss)

otelde seks yapmak

(bkz: canımı çektirdiniz).

farklılık her zaman iyidir, farklı mekan farklı eşyalar güzel olur, ben hiç yapmadım :/ ancak yapılacaklar listemin arasındaç.

esra erol daki elena hanım

talip olasım geldi şimdi, napsak uludağ sözlük tişörtünü giyip gitsek mi?

kar oynayacak kimsesi olmamak

bu sene yaşadığım durum, kötü bir durum, biraz üzüyor ama sonra unutuyorsunuz.

meslek lisesinde kız olmak

kız meslek lisesinde erkek olmakla eş edeğerdir, yakın bir arkadaşımın deneyimlerine göre sürüden ayrılanı kurt kapabilir.

acıyor acıyor diye bağıran kız

yüksek ihtimalle gökseldir, hatta tüm kızlar arasından göksel birinci gelebilir.

mis gibi kaşar hatun dururken efendi kıza yazmak

(bkz: içimizdeki faruk k).

bir noktada hoşuma gidebilecek olay, eğer barney stinson tarzı benimseniyorsa çok mantıklı.

sözlük yazarlarının favori tatlıları

adını bilmiyorum, ama milföy hamuru içine kaymak gibi bir şey konuyor on numara, tabi birde kup baylan'ı unutmamak lazım.

sanal alemde tolga zengin e yapılan linç girişimi

tam olarak akıllarda unutulmuşkan 3 golle tekrar akıllara kazınmıştır, eminim ileride bir gün tolganın lizbondan yediği üç gol araştırılırken bıngıl bıngıl meme videolarına denk gelinecektir.

beşiktaşın adını üçüncü köprüye vermek

inci sözlüğün uludağ sözlüğe dayanmasıdır, öyle olsa gerek yani, okati hiç de yabancı gelmiyor :?