bugün

Geçen parkta tek başıma egleniyorum karlarin içinde dayimin arkadaşı videoya almış gizlice izleyip izleyip guluyorlar. Parkta kendi başına romantizm yaşayan çocuk diye.
la bu ne? benim derdimi anlatacak kimsem yok.

hani ana baba dediğin evladının derdine falan sırt verir ya, kimi ana baba mesela onu da yapmaz, ben de üstüne sırtıma binmeye çalışanlar var.

bir kişinin daha bu yaşıma kadar koşulsuz şartsız sevgisini görmedim ya amk. kendim dahil kimseye güvenemiyorum ya arkadaş. kar oynayacak kimsen olmasın, kara taş sokar elaleme atar kaçarsın. derdini anlatacak ya da derman olacak kimse olmayınca sıkıntı.

kar topunu havaya atıp kafama düşmesini bekliyorum mesela ben. onu dene.
Kıyamam ya bi de kar oynamak yazmışlar . Kardan Adam yapsaymışsın keşke denilesi yazarın içinde olduğu durum.
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)
Benim galiba bu.

EE uludağ a ne zaman gidiyoruz.
Kar topu yap havaya at tam düşerken altına geç kafana düşsün.
Troll mesajı gibi oldu ama konu başlığı ile alakalı en azından.
benimdir. bakırköy'de olan varsa gerçi karlar erimiş kar topu oynayasak güüzel olurdu.
Kar oynamak kadar gereksiz başka bişey yok. Soguk, ıslak falan nesi zevkli abi bunun. Ne gündem yaptınız yaa!
gerçekten üzen durum. samimiyim üzen durum. imkanım olsa şu an gelir oynardım be. niye böyle şeyler yazıyorsunuz buraya.
Ben sağ elimle yaptığım kar topunu sol elime atıyorum, sonra onu tutup sağ elime atıyorum, yani ellerimle kartopu tutmaca oynuyorum hemde kendi kendime. Siz yalnızlığınızla oynamayı bilmiyorsunuz bence.
kaybettiysen aşkını sevgilini
boş ver üzülme yak bi sigara
sonuna gelince acı tat
hatırlatır onu sana.
yerden karları alıp havaya saçmak suretiyle yeniden yağdırarak eğlenmeye çalışmaktır.
Bulundugu yerde Kar yagmamasindan kotu degildir.
Oynayacak kar bulamamaktan bi nebze daha iyi durum.
camına kartopu geldiği için adam öldüren esnaflar var. benCe şansınızı zorlamayın.
100 tane harun abi toplanıp birbirinize saçma sapan kar topu atmaktan ne zevk alıyorsunuz lan? şöyle 2-3 bıldırcın bulun onları kara gömün, kar oyunu ayağına memelerini falan mıncıklayın, o fönlü saçlarına güzelce kavrayıp karın içine batırın. ehehe aklıma geldikçe keyifleniyorum.
kar, yanında Yörende güzel bıldırcınlar varsa keyiflidir..
(bkz: yalnızlık!)
Yalnızlığın en kötü hallerinden biridir.
bizde hem kar yok hem de oynayacak kimse.
Kendine kardan adam yada kardan kadın (yalnızlık derecesine göre değişir) yapılarak küçük mutluluklar elde edilebilir.
bir izmirli için dramdır. Sen dört gözle kar yağsın diye heveslen ama kar yağınca oynayacak kimsen olmasın. Demezler mi insana koskoca Bursa'ya gittin oynamadan mı geldin? Olacak iş değil, yalnızlık zor
bu sene yaşadığım durum, kötü bir durum, biraz üzüyor ama sonra unutuyorsunuz.
Kar yok ki oynayalım. *