bugün

entry'ler (20)

eski sevgiliyi hala sevmek hemde delicesine

lanet olası bir durumdur. düşürmesin.

ak partinin yüzde 50 alacağı gerçeği

gerçek olmayacağını düşünüyorum. olursa yine otururuz yerimizde.

bir kadının ihtiyacı olan şey

sahiplenme ve para.

4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı

yazık oldu. türk sporuna vurulmaya çalışılan bir darbedir.

lys 2015

bu sene ters köşe yapması ve yoruma değil de bilgiye yönelik soruların olması beklenen sınav.

düğüne gitmeyi sevmeyen insan

insanın kendisini sorgulamasına yol açar. bana öyle oluyor en azından. bu yüzden sevmek zor düğünleri.

başım ağrıyor diyerek sevişmeyi reddeden erkek

başkasına aşık olması muhtemel erkek.

mis gibi çamaşır kokan insan

17 yaşından sonra parfüm kokmak lazım. ne öyle ana kuzusu gibi mk.

sözlükte hiç arkadaşının olmaması

yeni yazar olarak içinde bulunduğum durum.

uzun yol şarkıları

nu - man o to
insanı düşünmeye sevk eden sözleri mevlana'dan içinizi ısıtan bir parça.

güneşli hava

2015 yılında özlem duyduğumuz hava.

ilk defa mars a gideceklere tavsiyeler

gitmeden evin gazını falan kapatmak lazım. unutmayalım.

kaslı erkek vücudu

her erkeğe biraz lazımdır. fazlası itici durur. kararında olursa 1-0 önde olursunuz.

paranın satın alamayacağı şeyler

evde huzur, işte huzur, aşkta huzur, her şeyde huzur. huzuru hiçbir şey satın alamaz güzel kardeşim.

sözlük erkeğine güvenmek

gerekmedikçe uzak durulması gerek. kimin ne çıkacağını bilemezsin. süpriz yumurtayız.

evli bir kadına aşık olan erkek

gerekmedikçe uzak durulması gereken hadise. başka hatun mu kalmadı mk

fitness salonlarının olmazsa olmazları

Taytlı büyük kalçalı, göğüzsüz sürekli spor yapan kızlar net olarak.

sözlük yazarlarının itirafları

Bir gün Trabzon Havalimanındayız 2-3 sene önce falan bi arkadaşın düğünü vardı. Neyse sabah 6'da uçağa bincez uyumamışız falan. Bi kızla kardeşi yanıma yaklaştı. Tolga bey kardeşimin formasına imza atar mısınız dedi. (Beni acayip Tolga Zengin'e benzetirler genelde) Ben de sersemlikle önce arkama baktım sonra da tabi atarım diyip çocuğun formasını tolga z. gibi bişeyler karaladım. Teşekkür ettiler rica ettim falan tabii arkadaşlar arkada kopuyolar ben de gülmemek için zor tutuyorum kendimi.

Neyse checkin falan yaptık, salona geçtik, mevzunun geyiğini yapıyoruz derken adamın biri geldi. Dedi az önce bizim çocuğun formasını imzalamışsınız derken ben dedim aha sıçtık kesin çaktı adam mevzuyu sikecek belamızı diye düşünürsken bi de ailecek fotoğraf çektirelim dedi. Bizim elemanlar yine yerlerde tabi ben de kendimi zor tutuyorum. Bi de aile fotoğrafı çektirdik hep beraber.

Muhtemelen sonradan anlamışlardır fotoğrafı birisine gösterince benim Tolga Zengin olmadığımı ama o küçük çocuktan özür diliyorum burdan..

baklavası olan kız

spor yapmış seksi hatundur. azı makbul çoğu itici olabilir. tercih sebebidir.

30 yaşında üniversite mezunu olmak

askerlik'ten kaçmak için güzel yöntem. ne yazık ki mevcut sistem üniversiteden mezun olmamaya çalışmaya itiyor benim gibi bazılarını