bugün

baharın ve yazın gelmesiyle sokaklarda, plajlarda her yerde görebileceğimiz tatlı çocuklardır. Libido yükseltirler.
yüzde 20lik dilimi yenilesi yutulası erkeklerdir.
candır. adonislere 6 tane dondurma yerleştirip tek tek yalayacaksın varya offf.

üstteki entari hatunları azdırmak için yazılmıştır, benimle uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur.

(bkz: cinsel başlıklara gelen yorumlarla ıslanan kız)
kadın, erkek, çoluk, çocuk herkesin ilgisini çekerler. senenin en sevdiğim dönemleri bu nedenle yaz aylarıdır.

millet karda kışta göbek büyütüp, yiyip içerken biz o günlerde bile spor yapıp yediğimize, içtiğimize dikkat ederiz. bu nedenle de elbette bunların bir mükafatı olmalı. yaz gelince de o kışın yiyip içenler kenarda utanarak yağ tulumlarını gizlerlerken bizler tişörtlerimizi çıkarıp kaslı vücutlarımızı rahatça gösterebileceğiz. çocuklar büyüyünce bende böyle olmak istiyorum diyecekler, kızlar bize hayran hayran bakarken sıska ve şişko erkekler de kenarda bize fesat fesat bakacaklar.
övünmek gibi olmasın görsel
kızlara göre orta-uzun boylu, spor salonunda en az 3-4 yıl çalışmış, abartı olmasa bile dolgun kas hacmine sahip olanları makbulmuş. bir de muhakkak bu vücudun belli edilmesi için bir atlet veya dar tişört giyilip de gezilmesi gerekirmiş. bu sene de böyle deneyelim bakalım. belki böyle daha etkileyici oluruz:

http://c11.haberself.com/...lf/238/6/124486_o0483.gif
Kerem bursinin vucudu.
etkileyicidir.
yine haberim yokken hakkımda başlık açılmış, bu kaçınca oldu bilemiyorum.
her erkeğe biraz lazımdır. fazlası itici durur. kararında olursa 1-0 önde olursunuz.
bende kas var ama üstünde göbek de var. bu başlık tanımına girmiyorum galiba.

(keh keh keh).
Bu imkana sahip olan arkadaşlara saygı duyuyorum. Gün aşırı 3 ay boyunca salona devam ettim ciddi emek verenleri gördüm.

Bu bir hayat tarzı. Yemek uyku spor üçlü bir sistem. Steroid ile değil de vücut ağırlığı ile ciddi gelişim saglsysnlara saygım sonsuz.
Buna da entry girmicem canım. Kaslı olsa ne Paslı olsa ne.
kaslı erkek vücudu güzeldir, hem cinslerim evde yattığından kıskanabilir ama beyler kabul edelm kaslı vücut elbisenin içini doldururuken bile size güven verir ve göğsünüz dik pozisyonda yaşamaya başlarsınız, kalkın spor salonuna hadi.
çoğu zaman kadın vücuduna göre daha az çekicidir. ama o çekici olduğu dönem de hiç bi kadını görmez gözüm. öyle büyülü bir şey. erkek olgusu tahrik eder. anlatılmaz yaşanır.
wing tjun yaptığım için kas yapmamam gerekiyor bende kaslı olanları dövmekle yetinirim.
Kıskandığım vücut şeklidir. Tabii dozunda olmalı. Jay cuttler gibi olmayı istemezdim şahsen. Ama hugh jackman vücudu birçok erkeğin sahip olmak isteyeceği türdendir.
Bende olmayan vücut türüdür.
bende olmayacak vücut türüdür.
çıplak kadın vücudundan daha estetiktir.

edit: aseksüelim.
adım adım ulaştığım vücuttur. öyle bir günde kaslı olunmaz. yıllar yılı sporla uğraşmak gerekir. sağlam altyapı da şarttır. sağlıklı beslenme ve gerekli dinlenme de.
çizgili, düz ve kalp kası olmak üzere her şeyi yerli yerinde olan erkektir.
Kas yapanı dövecekmiş, tavuk mu dövüyorsunuz? Dwayne johnson yapısında adam dayak yer mi sanıyorsun. Hiçbir Türk, hiçbir doğu Asya sanatını beceremez. O bik bik sanatında eksik olsun. Türk milletiyiz biz kavgaya kafa göz girer dayak yeriz / döveriz.

Kamatullah yemiyor demiyorda wing tjuk yapıyorum, döverim. He amk. Sinirlendim.
1.75 den kısa olanlar bence yapmamalıdırlar. Ayrıca abartmak yerine kas hatlarının belirginleşip çok hafif bir iriliğin olduğu vücut idealdir ben diğerlerini estetik bulmuyorum ve spor salonunda ona göre çalışıyorum, kesinlikle steroid, protein tozu kullanarak kas yapanlara itibar etmeyiniz.

Bu kadar kaslı erkeğe düzdürmek isteyen bayan sözlük yazarı var mıymış ya?

edit: sırf karı kız düşüreceğim, amı olan insanlar vücudu kaslı siki olanlara verirler diye spor yapacaksanız yapmayın kardeş, sonra spor salonunda 2 dk da bir set ağırlık basıp 10 dk ayna karşısında olan tiplerle karşılaşıyoruz.

sporu seviyorsanız vakit harcayın, evet spor yapan fiziği güzel adam kız konusunda bir adım öndedir ama tamamen özgüven nedeni ile öndedir. size dışarıdan bakan kız dudağını ısırabilir, kızlarla konuşma iletişim konusunda özgüvenli de olabilirsiniz ama malsanız, ağzınız laf yapmıyorsa istersen Scott Adkins(Yuri Boyka) ol vermezler.

götü göbeği almış başını gitmiş olarak gününü gün eden, seks yapmadığı akşam olmayan arkadaşlarım da oldu, heykel gibi olarak daha milli bile olamayan da.

yani kısacası zevk aldığınızı yapın kardeşim. sırf "kız düşüreceğim" olayına odaklanarak yapılan hareketlerin/işlerin genelde başarısız olduğunu, amacına ulaşmadığını gördük çokca. tabi ki o amacınız da olur ortamlarda orada burada ama kasmayın lan kendinizi, illaki olacak diye kıçınızı yırtmayın olursa ekime olmazsa sikime modu ile kendiniz olum amına koyayım.
Kadınlar için çok çekici olduu kesin, kimse itiraz etmesin. ( http://basgann.com/erkegi...ucudundaki-en-cekici-yer/ )
açıkçası çekici olma özelliği kadından kadına değişen vücuttur. yani sporla uğraştığım dönemler durumdan hiç hoşnut olmayan kız arkadaşlarım da oldu yalan yok. hatta göbeğimi seven kız arkadaşımbile vardı. o yüzden sanırım çekicilik hususunad mesela sevgilinizin size hissettikleriyle ve bakış açısıyla ilgili.