bugün

bile bile lades yapmak gibidir. hayır yani bir şekilde kandırıcak neyine güveniyorsun yıl olmuş 2013.
senet mi imzalattık, böbreğinizi mi çaldık allahın manyakları.

yok ama illa bi havalara girceksiniz ya. bin szlik irkklrine gvnmyrm. hımını siktiklerim.

güven gerektiren bir işe kalkıştığınızda kafanızı kurcalayan olay.

eşşek gibi tanım var hıammına okumadan silmeyin.
(bkz: sözlük kızına güvenmek)

(bkz: taklitler aslını yaşatır)
güvenilecek erkeği tanımamış sözlük yazarlarıdır. ben gayet güvenilirim, şifreleriniz bende güvende olur, verebilirsiniz.
ilaçlı fiski, azdırma hapı, arabanın penceresine sıkıştırma yöntemi, manav borçlarını kapatma vaadi ve kafaya indirilen odun ile iğfal ettiğim sözlük kızları düşünüldüğünde yapılması gayet yanlış olan durumdur.

türk kezbanlarındaki herkes beni sikecek paranoyasının son sıçmığıdır. yok bacım yok, *mın güvende rahat ol. koştur dur sözlükte.
Insan anasından babasından başkasına güvenmemelidir.
kolay olmayacağı kesindir. önce insan kendine güvenmelidir.
eğer güvenilecek kişi bensem sorun çıkarmayacak durum.
cahilliktir.
aman sakın buluşma filan yapmayın kızlar, yada erkekler.
ben buluştum tutup ilk buluşmada borç istedi biri.
(bkz: 2013 samsun olayları)
tutarsız oldukları için saçmalıktır yeah.
reel de de güvenmek kadar zordur.
doğru insan doğru insandır. reel sanal fark etmez sadece daha fazla dikkat gerektirir.
ayıbediyonuz.
Bence en çok onlara güvenilir. Ne var ne yok yazıyolar buraya. Donlarına kadar biliyoruz.
yer yer cefaya yer yer sefaya sebep olur.

genelleme yapılması yanlıştır. iyisi de vardır kötüsü de.

iyiler mesaj kutumu canlaasdfg şaka şaka.
güvenmemek gerekir. tacizci çıkabilir. katil olabilir.

kaynak yok maalesef.
Guvenmeyin sakin tecavüz planları olan var bizzat şahidim.
gerekmedikçe uzak durulması gerek. kimin ne çıkacağını bilemezsin. süpriz yumurtayız.
güvendiğiniz erkek pislik yazarsa doğru olandır.
güvenin lan bana kaslı kollarım bırakın kendinizi hatta dudaklarınızı ve vajinanızı bana emanet edebilirsiniz vesselam.
Bi kadının yapabilecegi en saçma şey. gözünüzü yiyeyim yapmayın. Sonra gelip aglarsınız buralarda.
(bkz: tecrübe)
zall dan başkasına güvenmem.

sadece güvenmem dedim. vermem demedim. yanlış anlama olmasın.
Çok yanlıştır. Asla yapmayın. Bu kadar salak olmayın. ilk buluşmada size tecavüz edecektir. Garanti.
güvenmek ne kelime çocuk peydahlayanını duyduk. oha.
Sozluk erkegi veya sozluk disi erkek diye bi ayrim yok gencler.

Yakisikli erkek ve tipsiz erkek diye bi ayrim var , tum tercihler bu ayrima gore yapiliyor.

Yakisikliysan her kapi sonuna kadar acilir bu is boyle.
doğacak çocuğa ismi konusunda biz yazarların fikri alınmamış. açıkçası çok kırgınım. rahmetli dedemin adı özcan olsun isterdim.