entry'ler (17)

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

atiba hutchinson- adamla yan yana gelsek beşiktaş formasını tamamlarız oysa.

yerli şarkılarda geçen müthiş sözler

"buralara buralara buralara... you don't need no enducation"
serdar ortaç- buralara yaz günü brick in the wall

bursa

istanbul gerçeği varken asla bir alex değildir lakin iyi bir deivid de souza profili çizer. türkiyenin dördüncü büyük şehridir. geldik gördük sevdik kendisini efenim.

guns n roses

axel rose sabaha kadar don't cry söylesin ben selpağı ihya ederim lan. yok bunlar mutluluk ağlaklıkları azizim.

adana limanı na girip çıkan armatörler

limana mutlaka bişeyler boşaltacakları kesin olan armatörlerdir.

erkeklerin duymak istedikleri iltifatlar

drogba hikaye benim çarem sensin namıııııık!

varolsun bağzı şeyler

urduca da bazı dingiller için kullanılan selamlama cümlesi. lakin tehlikeli olabilir zira masaya vurulabilir bağzı şeyler.*

caligula

roma imparotorluk döneminde derin izleri olan imparatorlardan biridir. psikopat tutumları, cinayetleri ve kimi çevrelerce dillendirilen ensest ilişkileri ile romayı çalkalamıştır. caligula ismi ise aslında ona bir lakap olarak verilmiştir ve küçükken annesinin ona yaptırdığı siyah asker üniformasının altına giydiği sandaletlerden gelmektedir.

sözlükte hiçbir kızla buluşamamış erkekler

"bana orucumu bozduracaklar"diyerek karşıladığım hadise.

amerikadaki yavşak

pensilvanyada yaşadığı söylenen yavşaktır. önümüzdeki sene için usain bolt u türkçe olimpiyatlarına katılmaya ikna etmeye çalışıyormuş. tek sorunun yavşağın türkiye şubesi olan yavşak oğlu yavşağının "bolt u kazlıçeşmeden başka yerde koşturmam" inadıymış. hayırlısı, yavşaklık bedava.

oğlunu dövmeyen çükünü döver

bence tam tersi olması gereken önerme. kulak arkası etmemek lazım, yoksa şu öğüde düşmeyin:
alma kondomun ahını çıkar aheste aheste.

sözlük yazarlarının itirafları

x bi sözlükte yeteri kadar kız düşüremedim bide şansımı burada deneyeyim dedim. *

öğrenci işleri

uludağ üniversitesinde, özellikle de fen ebebiyet fakültesinde cinnete davet eden birimdir. necla abla ile cam sohbetleri tadında bir yer lan bildiğin.

hain halife vahidüddin

atatürke kurtuluş savaşını başlatma görevini verip anadoluya bizzat kendisi yolladı diyenle söylüyorum, evet vahdettin hain değildir. kuvay-ı inzibatiye yi faiz lobisiyle birlikte ben kurdum.

hain değil hainin dibidir, karesidir, kübüdür.

cemevleri ibadethane değildir ve olamaz

cami nin cem kökünden türediğini bilmeyen zibidi söylemi. cem toplanmak, cami ise toplanılan yer anlamındadır. evvet bildin yüs cem evi de toplanma evi manasına geliyor zeki şey seni. be dalkavuk ibadet anlayışın bir değil diye bir mekanın ibadethane olup olmadığına sen mi karar vereceksin şimdi.

fernando torres

ben onu atletico madrid deki son sezonunda kaptanlık pazu bandı içerisine yazdığı "you will never walk alone" yazısı ile hatırlamak istiyorum. sonrası liverpool formasıyla kahramanlık mertebesine ulaştığı yıllar. gitmeyecektin efendi londra ya kırmızıyla özdeşleşmiştin ne güzel, daha da ağzınla kuş tutsan sevemem seni.

bu günlerde en çok kullanılan sözcükler

amın oğludur. eylemler duruldu lakin tayyip hala televizyonlarda, haşmetliyi gördükçe bunu söylüyorum evet.