bugün

yaklaşık bir yıldır sözlüğe uğramayan biri olarak döndüğümde karşılaştığım ilginç hadise.evet arkadaşlar bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama her başlıkta kadın yazarlarla karşılaşıyorum.hep bir hatunlu nickler dudak büzmeli selfieler.uludağ taşak kokusundan girilmeyen bir yerdi ne ara böyle olduk, biz bu değiliz arkadaşlar yapmayın etmeyin.

edit: yoksa bu ara benim hormonlarda mı problem var.
(bkz: sözlük am kokuyor)

parfüm neyim sıkın.
herhalde yarram.

kadinlar internet kullanmiyor mu ? burda sap sapa takildiginizi mi dusunuyordunuz ?
Özellikle "aldatan erkek", "bana aşık olma diyen erkek" gibi başlıklarda rahatlıkla fark edilebilecek gerçektir. Memlekette ne çok yaralı var arkadaş.
Evet çok ilginç. Internette kısa bir araştırma yaptım. Bunun sebebi babalarımızın gençken tanıştığı kızların sonuncusu ile evlenmesi (ki buna anne diyormuşuz) anne takma adlı hanımefendinin baba dediğimiz adamla çiftleşmesi sonucu bizim gibi erkek kadar kız çocuğu da dünyaya getirebilme yetisiymiş. Başta inanmadım ama birkaç siteye bakınca ikna oldum. Çok ilginç. O kızlar da büyüyünce, okuma yazma bilenleri sözlüğe falan kayıt olabiliyormuşlar. (oha)
A a, severim ben kadın falan. Olur, güzel, iyi iyi kaynasınlar.
Çükünü sallasan sözlük hanımı kaba etine değecek kadar hem de.
güncel Önemli Başlıklar