bugün

entry'ler (58)

restorex

Kıvırcık saçlılar saç tarama eziyetini iyi anlar. Heh işte ben de o eziyeti çekiyodum restorexin sıvı saç kremini kullanana kadar. Çok güzel kokuyor kepek yapmıyor kolayca taranıyor beklentimin çok üstüydü. Saç bakım rutinimin değişmez ürünüdür kendisi

nutraxin

Nutraxinin biotin takviyesini saçlarım için almıştım ama tırnaklarımda daha etkili oldu. Kırılmalar falan kalmadı hiç protez gibi de uzuyor maşallah biotin takviyesinden beri. Yeterince beklentimi karşıladı.

bioblas

Aşırı işlem görmekten hali kalmayan saçlarımı kendine getiren üründür bioblas siyah sarımsak. Öyle çok para dökmeye gerek yok bu ürün saça çok iyi geliyor kesinlikle denemelisiniz.

bioder

Kol ve bacak bölgemde bioder tüy azaltıcı serumlardan kullanıyorum ben tüyleri aldıktan sonra. Düzenli kulanımda etkili olduğunu düşünüyorum tüylerim çıksa da belli olmuyor pek artık aşırı rahatlık cidden.

saç ekimi

Ödüm kopa kopa saç ektirdim sonrası süreçten çok korkuyodum ama bu süreci benim için bioxcin kolaylaştırdı diyebilirim. Hem sürecimi hızlandırdı hem de herhangi bir kaşıntı yaşamadım fazla psikolojime de iyi geldi kendimi saçlı görmek .

bioxcin

Uzun zamandır saç dökülmesi problemim vardı ama görmezden geliyordum. Son zamanlarda saçlarım sürekli ellerimde kalmaya başlayınca ben de araştırıp bioxcin şampuan kullanmaya karar verdim. Keşke daha önceden keşfetseymişim.

restorex

Kozmetikte bitki öz kırmızı çizgimdir. E restorexten de bundan dolayı etkilendim
tabi. Dürüst olmak gerekirse pek bi beklentim yoktu aman şampuan işte diyodum.
ilk şişeyi daha bitirmeden saçlarımın parıldadığını hissediyorum.

nutraxin

Anneme magnezyum takviyesini aldığımız ürün. Araştırmalarımıza göre kas ve
eklem ağrıları için magnezyum iyi geliyormuş. Aldık denedik her gün düzenli
atıyor 1 tane. 2-3 ay oldu nerdeyse artık bu şikayetten ağrı kesici içmediğini
söyleyebilirim.

bioblas

Yıllardır kalite konusunda çizgisini bozmayan markadır. Hatta bozmayı bırak her
yeni ürün çıkardığında üstüne ekliyor. Diğer ürünlere paranızı harcamayın derim.
Hem güvenilir, hem kaliteli daha ne olsun.

bioder

Her şeye alerjik reaksiyon veren cilde sahip sorunlu birisi olarak bu tarz kremmiş
serummuş şeyleri kullanmaktan hep geri dururdum. Ağda falan zaten
söylemiyorum bile. Sonra bioder markasının papatya özlü tüy dökücüsünü
denemeye karar verdim. Çiçek gibi ürün artık vazgeçemem.

bioxcin

En ufak stres hali kafama vurduğundan dönem dönem saç dökülmesi problemi
yaşıyordum ta kii bioxcin şampuan deneyene kadar. 1 aydır düzenli kullanıyorum
farkı hemen hissediliyor. Alınız siz de deneyiniz efenim.

8 ekim 2021 almanya romanya maçı

sıkıcı olmasına rağmen gollü geçti.

cengiz inler

son 1 yıldır ürünlerini kullanan biri olarak diyebilirim ki kumaş kaliteleri harika. o kadar yağmur kar çamur görmüş paltomda en ufak bir dezenfermasyon olmadı.

evdeki tehlike

TRT Belgesel'de yayınlanan televizyon programı. Evde yaşanabilecek tehlikeli şeyleri yapıp sonuçlarını gösteriyorlar.

koluna atatürk imzası dövmesi yaptıran kız

Dümdüz insandır işte.

10 temmuz 2020 tüik işsizlik oranı açıklamaları

TÜiK ülkemizin en doğrucu kurumudur.

konu kilit

Bir norm ender şarkısı.

counter strike ın en güzel haritası

pool_day ve Dust 2 kapışır.

enter the east

Benim Metin2 müzikleri arasındaki favorim Lost My Name idi...

norm ender

Norm Ender, herkes gibi üreten biri olsa tamam ama senede bir çıkarttığı için beklentiyi karşılaşamamıştır. Çok üzücü. Zaten dislike sayısı da beğeni sayısını geçti.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.