bugün

entry'ler (336)

lezbiyenlikte eş seçimi

4 kredilik ders adı gibi başlık.

hayata girenlerin alıp götürdükleri

kişiliğinizi de alıp götürebilir. her dediğine katlanırsınız. ne yapsa göz yumarsınız.

seks dediğin nedir ki

hayat üzerine yazılmış hoş bir şiir.

seks dediğin hayat gibidir,
debelenir durursun
bazen o sana vurur
bazen sen ona vurursun

bütün hayatlar gibi
bütün sevişmeler gibi
yaşanılan bütün zamanlar gibi
seks dediğin nedir ki

mezura ile penis çapını ölçmek

ereksiyon halinde iken bulduğu çap ile penisinin kesit alanını hesaplayıp; hatun kişinin genital organın ilişki sırasındaki çapına ulaşabilirse o matematikçidir. penis çapının o anki vajina çapına eşit olabileceğini düşünüyorsa mühendistir.

edit: böyle çap ölçme işlerine giriyorsa da manyaktır.

mezura ile penis çapını ölçmek

(bkz: kumpas)

uludağ sözlük yazarları

staj lazım lan izmir'de. bi el atın.

atatürk ün sevdiği depressive black metal parçalar

- karanlıkta ülkem ve melankolik askerlerim
- bir savaşın kara hüznü
- gece, kan, kavga
- dünyanın mezarları

şeklinde şarkılar olurdu tahminimce parçalar.

kader seni güldürmüyorsa espriyi anlamamışsındır

belki de espri anlayışları pek birbirine yakın değildir hayat ve kişinin.

fenerbahçe bahar şenlikleri

bu baharda da bizleri şenlendirecek, güldürecek, eğlendirecek olan şenlikler. şampiyonluk şarkıları söyleyerek başlayacak olan gece, stad yakma ve aykut kocaman kovmaca etkinlikleriyle sürecekmiş.

uçak bileti fiyatlarının akp ile ilişkisi

paranın artık yeni yönlere akması lazımdı ve bu yöne aktı. neden 10 yıl önce kurulamıyordu demek mourinho 10 sene önce neden ortada yoktu demek gibi bir şey.

uçak bileti fiyatlarının akp ile ilişkisi

anlayamadığım şey. biz yaptık biz ettik filan diyorlar da? onlarca uçak firması türediyse; adamlar bu yönde yatırım kararı almışsa senin bununla ne alakan var? sen mi koydun ceplerine parayı bu şirketlerin... yeni hava alanları kurduk filan diyor? ben afyonkarahisar'da sivil hava alanı görmedim. uşakta gördüğüm otoyol bile olamayacak düzeyde bi şey. nedir bu bi şeylerin ekmeğini yeme çabası.

eğer tanrı varsa

''neden bir çocuk doğuştan zengin olup lüks içinde yaşarken başka çocuk sokakta dilenmek zorunda kalıyor?'' çok sığ bir yaklaşım kanımca. aç kalıp sürünen birçok adam ilerde mafya olup binlerce kişiyi sikertebiliyor ya da bu aç kişi ilerde çok zengin olabiliyor falan filan. çok düşünmek az konuşmak lazım bu konularda.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

(#11773946) böyle bir entry girip de nasıl çaylak olmuyor ya da silinmiyor ben anlamıyorum. 15 16 yaşında izmirlilerin sikişmeye başladıklarını, kordonda bacak omza yaptıklarını filan söylüyor. şimdi ben bu kişinin anasına, kardeşine, sülalesine sikişmeli şeyler yazsam çaylak edilirim. o yüzden yazmam.

özel mesaj

kendisi aracılığı ile taciz edilmek pek hoşuma gidiyor.

izmir takımları

göztepe, karşıyaka, altay, bucaspor, izmirspor, altınordu gibi tanınan klüplerdir.

ben bu yazıyı sana yazdım

sevgili mod salca hayatımda gördüğüm en ezik insan sensin. serkan inci'nin bile bir duruşu vardı orda. çıktın ve abuk gubuk boş boş konuştun. konuyu toparlayamacağını bile anlamadın. tam o anda aldılar elinden mikrofonu zaten. keşke ölsen.

göztepe

35.5 olmakla övünenleri 3.5 etmiş takımım.ağlamaları ondan.

radyo uludağ

dinlemeyiniz...

sürtünme yoluyla günaha girmek

bakire kızlarımızın sevgililerin gönüllerini almak, onları ellerinde tutmak; amiyane tabirle; onları kaşarlara kaptırmamak için yaptıkları şey.

cübbeli tarzı sevişme rehberi

sayın ahmet hocamız gibi sevişebilmek, hazzın doruklarına ulaşmanın yollarını aramaktır. mesela götünüz pırıl pırıl, sakalınız 3 megametre ise bunu yaparsınız.