bugün

entry'ler (17)

nihat doğan demek

Nihat Doğan demek, tv'de şarkılarını gördüğün anda kanalı değiştirmek demektir.

sinan akçılın sesi

Kendisi şarkı yazmakta 1 numaradır. Fakat kim bilir kimin dolduruşuna gelerek yazdığı şarkılarını söylemeye karar vermiştir.
Kendisi , kendi videolarının açıldığı anda youtube kullanıcılarına hapörlörlerini video daha başlamadan kıstırma gibi bir doğaüstü güce sahiptir. Ayrıca Hadise' nin eski sevgilisi olup , hadise'nin ona nasıl baktığı da ayrı bir merak konusudur.

yaran youtube yorumları

video : Murat Dalkılıç - Bi güzellik yapsana .

yorum : Abi 40 yıllık türkçe öğretmeniyim '' seni s. kmek istiyorum.'' cümlesinin bu kadar dolaylı şekilde anlatıldığını görmedim.

one direction grubunun durmadan tt olması

Bu olay %50 Türk directionerlerin yüzünden olmaktadır. çünkü her 2 günde bir one directionla ilgili birşey TT etmeye çalışırlar. Yan etkileri olarak sizi Twitter'dan soğutabilir bu pis ergenler. Sizin tek yapmanız gereken onlara yardım etmemek ve takip etmemek , takip ettirmemek , takip edeni de kınamak olmalıdır.

bikini giyen kadınların cehennemde yanacak olması

isteyen istediğini giyer bunu böyle "bikini giyen kadınların cehennemde yanacak olması" lanse edilmesi de ayrı üzücüdür. Bu kimsenin haddine düşmemiştir.

akon

http://www.youtube.com/watch?v=vIaH35-MLsk - Akon - Right Now (Na Na Na). Dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. En beğendiğim duygusal şarkılardan biridir. Bana güvenin ve gözlerinizi kapatarak dinleyin.

adana

benim memleketime 1,5 saat uzaklıktadır. '' Adanalıyık, Allaaan adamıyık, şalgam içerik, bici bici yerik . '' cümlesiyle meşhurdur. Eğer bir gün yolunuz düşerse sakın bol acılı bir adana kebabı yemeden oradan gitmeyin , çok şey kaçırırsınız benden söylemesi.

mahalleye türk bayrağı asan kürt

Kendisi HARBi ADAMDIR - ADAMIN DiBiDiR - BENiM SAYGI DUYDUĞUM KiŞiDiR bu kadar!

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Coldplay - Princess Of China ft. Rihanna

nadir bilinen güzel şarkılar

far east movement : rocketeer.
salih : benimle yan.
aynur aydın : DNA.

one direction

Justin Bieber çakmalarıdır. Fakat onun kadar başarılı olamayan bir gruptur. Gerek albüm satışları , gerek ödül sayısı ile Justin Bieber onlara büyük oranda fark atmıştır. Ama Allah var çoğu da yakışıklıdır. Şarkıları ergenlerce beğenilmektedir fakat benim için 5 tane JB çakmasından başka hiçbir şey değillerdir.

evin dağınık olmasından kusura bakan misafir

Bunlar genelde aşırı derecede titiz olup evlerinin fayansları silinmekten aşınmış olan ev kadınlarıdır. Mutfağa gittiğinizde arkanızdan '' ayy toz alınmamış baksana hayatıım her yer tozlu. Ah ah sen bide benim fıstık gibi evi göreceksin varya ohoo.'' diye konuşurlar. Misafir oldukları için bir şey de söylenmez. Böylelerine karşı yapılacak en mantıklı hareket gülümsemek ve '' Ay hayatım vakit bulamıyorum işten güçten '' diye bahane belirtmektir.

çirkin erkeklere tavsiyeler

Ben bir kız olarak yakışıklı erkeğin göze girebilmek için yapabileceği şeyleri aşağıda sıraladım. Bunlar kızların %95 'inden kabul görür bence.

1) Bakımlı OLACAKSIN. başka yolu yok. şöyle güzel bir parfüm , esprili ve anlayışlı olman ilk başta yeterli.
2) Böyle önüne gelen her kıza yavşama. Kaliteni göster ve dürüst ol. Herkese karşı güvenilir ol.
3) Kızların yanında çok küfür etme. Genelde ağırbaşlı takıl. Unutma , küfür eden erkek en az küfür eden kız kadar iticidir.
4) arkadaş ortamına uyum sağlayabilen ve +18 kullanmadan espri yapabilen erkek her zaman el üstündedir.
5) Kızlara karşı daima romantik ol , yavşamadan iltifat et.

rihanna

Kendisi genelde '' R&B Divası '' olarak tanınan barbadoslu şarkıcıdır. Sesi ve fiziği mükemmel olup kusuru olmayan nadir 21. yüzyıl sanatçılarındadır. Her şarkısını beğenerek dinleyeceğinize bizzat kefilimdir.

meb in okula başlama kriterleri

1) kakasını çişini altına yapmayan ,
2) Yemeğini yiyebilen ,
3) 10 sn boyunca ayakta kalabilen ,
4) Öğretmenin '' Anladınız mı ? '' sorusuna baş sallayabilen her 72 aylık çocuk okula başlayabilecektir.

justin bieber

ilk başta ''baby'' şarkısı ile farkedilip sonradan milyonların nefretini kazanmış bir kanadalı şarkıcıdır. Kendisi Usher'in destekleri sayesinde bugünlere gelebilmiştir. Never say never adlı şarkısından sonra evrim geçirerek ilk başta nefret eden bütün kızarın salyalarını akıtmayı başarmıştır. That should be me şarkısında evrim geçirdikten sonraki yakışıklı halidir. ''under the misltoe'' albümüyle haterleri azalmıştır. son zamanlarda çıkardığı ''believe'' albümüyle de büyük beğeni toplamıştır ve bir çok ülkede albüm satışlarında 1 numaraya kadar yükselebilmiştir.

selena gomez

Justin bieber adlı idiot ile ilişkisi olan 20 yaşındaki Amerikalı şarkıcı. Kendisi nick jonas , Taylor Lautner gibi isimlerin eski sevgilisi olur. Magazin gündemine frikikleriyle geldiği de olmuştur. Çok başarılı almasa da güzel şarkıları vardır. Fakat Miley Cyrus ile boy ölçüştürülemez.