bugün

entry'ler (29)

hüzün

roman mahallerinin ara sokaklarındaki dünyanın en iyi müzisyenlerinin olduğu yerde yaşayan, insanı adı gibi hüzüne boğan bir ses santçısıdır. dinlerken insanı içmeden sarhoş eder hüzün. televizyonada çıkmıştır hatta albümü bile vardır ama o kadar da ünlü değildir. favori şarkıları geceler ve banamı sordundur.

zaman akıp gider

bu şarkı insana yeni şeyler kazandırır hayatta. bu şarkı insanı kendinden alır. orhan gencebay ın yazdığı ve orhan babadan ün kazanan bir şarkıdır. dinlerken insana of ulan of dedirtir. ve dedirtti.

özcanlar

1953 ten beri var olan özcanlar trakyanın en iyi köftecisidir. sahip olduğu 5 şubeden en çok raabete sahip olan sahil özcanlardır. bende yazlarımı orada çalışarak geçiriyorum.

uğur karakuş

hayatım da müziğe yön veren bir şarkıcıdır. insana durduğu yerden astral seyahate yolluyor gibi bir şey. harika bir sese sahip. alıp götürmekte 1 numara.

sevişmek

zevk için yaşamak isteyeneler yaptığı bir uğraş işte sevişmek en fazla ne diyebilirim.

ozankaraci

bu sözlükte bir çaylak. inşallah yazar olucak tabi bunlar kader kısmet işi bu ozankaraci da. benim. internet alemindeki tek amacı eğlenmek olan ne dünyayı kurtarmak isteyen nede yeni bir dünya yaratmak tek amacı eğlenmek. film(konulu-konusuz)izlemek, oyun oynamak, şarkı dinlemek gibi....

mış gibi oyunu

sevgiliymiş gibi oyunu. tam uyumlu bir bütün oluşmadı ama öyle bir oyun var. herkesde yapıyor aşkım canım bitanem derken. erkek olan içinden abazanlık, kız olan ise yemek düşünüyor erkeği yemek, soyup soğana çevirmek. tabi her zaman öyle değil.

türkiye nin en iyi şarkı sözü yazan sanatçısı

sezen aksu abi kadın şov yapıyor resmen. işi biliyor birde yetenek var tabi.

bir kadının en seksi olduğu an

rujunu sürdükten sonra dudaklarını artık ne yapıyosa o hareketi yapmasıdır.

hastası olunan sözler

herkese benden çay. şakire yok.
ne demek lan şakire yok. hastasıyım abi şener şen.

penisini açıp 300 kişi derse girmek

hobaaaa. hocam kolay gelsin
yaşlı hoca: haass siktir hoş geldiniz hayırdır.
hani not olayı vardı ya hocam (şahlanış)

ekşi sözlük ün şov yapması

zaman gelicek bize metallica gelicek aam olur abi neden olmasın olurmu olur yani . yaptım olacak.

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

"adaley er yada geç tecelli eder ve tarih bunu yazar." şenol güneş üstüne tanımam.

kişisel iletisine duşta yazan kız

yardımıcı olalım :A diyen keko olmadım hiç bir zaman. ama içimden geçmedi değil.

mini etek giyen kadının bacaklarına bakmayan erkek

yoktur.
imkansız.
eğer iradesi varsa bakmaz.
ama yoktur be abi.
kim bakmazki.
ben hep bakarım .
çünkü,
GÜZELE BAKMAK SEVAPTIR

yeni başlayanlar için memuriyet

sıkıcı. paralı. yapılabilir . unsportif bir faaliyettir. açkçası devlete çalışırsan kafan rahat.

hoşlanılan kişinin yanında saçmalamak

heyacanlıyım aslında yani ne dicemi bilmiyorum. yüzyüze konumakta çok zormuş he. valla heyecanlandım şimdi. ABLA nerde oturuyorsun (ha siktir.)

sözlük yazarlarının itirafları

açıkçası zor kısma geldik. tekirdağ özcanlarda çalışıyorum.

yaran telefon konuşmaları

x: selam hayatım naber?
y: iyiii sen?(bayık)
x: hayatım ne oldu?
y: yok bişi be her siki yanlış anlamaa...

hayatında kuran ı kerim okumamış ateist

cahil ateistdir. ateist lik çok bilmişliktir. okusaydı ateist olmazdı.