bugün

tartışırken bilimsel ve belgeli konuşması gerekirken yani bir nevi kemal kılıçdaroğlu sıfatına bürünmesi lazım iken 'mantığıma aykırı' ideolojisine saplanmış insan evladıdır. insan türeyişi vs. kitapları okumadan evrim teorisi üzerine eleştiriler yapan inançlılara benzer bu tipitipler.
tabi ki hayatında kuran ı kerim okumamış müslümanın yanında epeyce sayısı az bunların. şimdi liseli gibi zıplayarak 'kuran ı neden okuyalım arkadaş' diyebilme cesaretine sahip arkadaşlar olabilir. ya da arapça bilmiyorum, okumam diyebilen dengesizler. sözüm bu gibi kaytaran yavşaklara değil. hatta kimseye değil. sözüm lümpen takılan gevşek insanlara.

bak eğer kendine bir yol çiziyorsan ve bu yolu kestirmeleştirme çabasına girişiyorsan nafile. beyhude. bir sike yaramaz arkadaş. ya da arkadaşım. ya da her ne boksan. ama tutup da google aramaları sayesinde ateist olduysan, 'gaggg b siktir git mümkünse.' bana savunduğunu lümpen hatta lünpen şekilde aktarıyorsan boş arkadaş. bu iş kuran'da bu yazıyor demekle olmaz. ben de sana kuran'da bu yazmıyor diye gelirim, nasıl olur sence? ayrıca çoğu yavşak ateist kendilerini dinsizler olarak algılarken, budizmin bazı kolları hakkında hiçbir bok bilmezler aslında. anca konuşurlar, ishal beyinler.

ne yani lan materyalizm hakkında bir bok bilmeden ateist ile kavga eden dindarlardan mı olalım?

olalım olalım.
adı üstünde ateist.
okuma-yazması olmayabilir.
(bkz: kuran okunmadan ateist olunmaz) *
Bunu okuduktan sonra ya müslüman olursam düşüncesi olabilir aklında.
kuran ı kerimi okumayan ateist mi oluyor. yoksa hiç kuran okumayan bir ateist mi var. başlıkta anlatım bozukluğu yapılmış.
boş insandır. bomboş insadır. peki ozaman neye göre ateist olmuştur demezler mi insana. sırf özentidir ateistliği.
hayatında kuran okumamış müslümandan daha erdemlidir.
Hiç kuran okumamış müslümandan daha vahim değildir.
olmayan ateisttir. zira çevresinde onca allaha inanan müslüman varken ateist olma sebebi kuran-ı kerim'i okumasına rağmen mantıklı gelmemesinden ibarettir. bir şeyi reddetmek, o konu hakkında belki de kabul edenlerden bile daha çok bilgi sahibi olmak demektir. hatta şöyle ki kuran-ı kerimden başka diğer kutsal kitapları da okumuşlardır. zira ateist olmak demek müslüman olmamak anlamına gelmediği için, allahın varlığını reddetmek olduğu için sadece kuran-ı kerimle sınırlandırılamaz.

peşin edit: ateist değilim ancak herkesin fikrine görüşüne saygı göstermenin gereğine inanırım ve unutulmamalıdır ki dinin birinci kuralı, dinde zorlama yoktur.
hayatında das kapital okumamış yobazın da düştüğü durumdur.
bizim zamanımız ile bundan tam (atıyorum) 100 sene sonra doğruları öğrenmiş ve sonusuza kadarda öğrenecek olan ateist tir.

dünya zevkcisidir 70 yılın 30 u uykuda 15 yılı ise ihtiyarlık kalana tenezzül edip sonsuz hayattan bir kalemde vaz geçmiş ateist.

(bkz: tik tak tik tak tik)
okusaydı ateist olmazdı zaten.
normaldir. mantıken insan inanmadığı şeyi okumaz.

bir gay'in görsel bunu okuması gibi bi'şeydir bu.
cahil ateistdir. ateist lik çok bilmişliktir. okusaydı ateist olmazdı.
ötekileştirme yapana kadar kalk da yardım et dangalak. Sen adam gibi dinini anlatabildin de onlar mı anlamadı. Bu yalnızca onların eksikliği değildir bu her iki tarafın yanlışıdır.
Ateist olduğunu kendi de bilmemektedir. Neden inanmıyorsun sorusuna yanıt veremeyen ateisttir. Ateist olmak için önce tüm dinler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.
insan reddedeceği şeyden elbet haberdardır, kur' an okumayıp müslüman olan, okuyup ta insan olamayanlardan çok daha insandır.
dünyadaki bütün hocaları toplasan bir arap kadar kuran ı güzel okuyup ne demek istediğini onun gibi anlayamaz, ama yinede hiç biR ataist müslümanlığa araplar kadar zarar vermemıştir. müslümanlık şu anda vitrine kafa kesmeyi koymuş, ataistler ise bilim ve teknoloji! sen olsan hangi dükkana girersin? BENCE insan önce kendi içindeki sahte müslümanları ayıklar.