bugün

entry'ler (22)

genç kızlara yönelik düzgün sevgili seçme kursu

Olması gereken kurstur şahsımca. Nerede kötü adamlar var, kızlar orada! Sanırım kendilerini üzen ve değersiz hissettirenlerle olmak hoşlarına gidiyor. Üstelik o kadar düzgün adam varken.

kadınları itici yapan detaylar

Kötü kalbini hissettiğim an direk soğurum kadından. Kim olursa olsun soğurum abi. Başkalarına kötülük yapıp zarar vermeye çalışan kadın kadar iticisi yoktur benim gözümde.

yecüc ve mecüc ün ortaya çıkması

Yecüc ve Mecüc denilen varlıklar. incil'de Yaratılış, Hezekiel, Vahiy kitaplarında ve Kur'an'da bahsedilir. Bu varlıklar, çeşitli mitolojilerde ve kültürlerde cüceler veya dev, şeytan, kavimler veya ülkeler olarak anılır.

günün sözü

Herkes aynı anda geceyi yaşar, ama herkesin karanlığı farklıdır.

bir insanın kötü olduğunu nasıl anlarız

Hemen kendini ele verir zaten.

devamlı cep telefonuna bakmak

Özellikle eğer biriyle buluştuysanız, karşınızdaki kişiye büyük saygısızlıktır bu hareket. Ayrıca karşınızdaki de sizden soğur ve bir daha sizinle görüşmek istemez.

evlilik yaşı

Evliliğin yaşı yoktur. Eğer var dersek asla bir sonuca varamayız çünkü asla hiçkimse aynı yaşta hemfikir olamaz. Evliliğin yaşı, doğru insanı bulduğun yaştır, kendini hazır hissettiğin yaştır.

babyshower saçmalığı

Babyshower'ın saçma olmasından daha da saçma şeyler var mesela ilk diş partisi gibi. Genelde boş insanların yaptığı şeylerdir. Çocuk bile bunlar neyin kafasını yaşıyor diyordur eminim.
Özenti insanlar yapar ayrıca. Anneler birbiriyle yarışır benim parti ondan daha güzel olsun diye.

bedelli askerlikte hiç macera yaşamamak

Eskiden biz hakkıyla yapardık askerliği ve hala görüşürüz askerlik arkadaşlarımızla. Şimdikiler manevi değerlerden geri kalıyor, arkadaşlıkta bunlardan bir tanesi.

yaşlılık

Genç olmayı özledim. 40lı yaşlara gelince anlıyorsunuz hayatın boş olduğunu. Birilerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Yeterli paranız oluyor fakat yeterli enerjiniz kalmamış oluyor. Yaşınızın kıymetini bilin.

okan bayülgen

Oldukça kültürlü bir insandır. Dolu dolu biridir.

tuğçe marik

Güzeller güzeli radyocudur. Bir de bu güzelliğine şirinliği ile ayrı bir güzellik katmaktadır. Kendisini ilk 2016 yıllarında yarışma programını sunarken izlemiştim. Şimdi radyoculuk yapıyor. Hayvanseverliği beni fethetti. Yayınlarında hayvanlara destek olmayı da ihmal etmiyor. Eminim bu kız sağlam karakterli olmasaydı çok daha iyi yerlerdeydi. Zirvede olmayı hak ediyor ama maalesef günümüz medya sektörü düzgünleri yukarı çıkarmıyor.

tarihteki en etkili kişiler

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde en etkili kişi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'tür.

ben seninle soğan ekmekte yerim diyen kız

Paranız için yanında olan kızları gördükçe, mumla arayacağınız kız türüdür.

dertler derya olmus

Dertler derya olmuş ben de bir sandal, devrilip batmışım boğulmuşum ben.
(Ah ne güzel şarkı)

mutluyum çünkü

Sağlığım yerinde. Gözlerim görüyor, ellerim ayaklarım tutuyor, duyabiliyorum, konuşabiliyorum. Mutlu olmak için daha neye ihtiyacım olsun ki?

kadınların geri zekalı olduğu gerçeği

Gerizekalılık cinsiyette değil, beyindedir. Lakin çok gerizekalı erkekler gördüğümüz kadar, çok akıllı kadınlara da şahit olduk.

cri türk

Hafta sonları Tuğçe Marik'in program yaptığı radyodur. Oldukça sevimli, sempatik, şirin ve samimi konuşmasıyla radyoyu sevmeme sebep olan radyocudur.

tiyatroya para veren keriz

Kerizlik mi? Tiyatro bir sanattır ve sanattan mahrum kalan insanlar geride kalırlar. Asıl kerizlik tiyatroya para vermeyenlerdedir.

kapıyı tutan erkeğe teşekkür edilir mi

Sadece erkeğe değil, kapıyı tutup centilmenlik yapan herkese teşekkür edilmeli. Aksi takdirde kapıyı tutan kişi içinden "ben buna mı kapı tutmuşum" diye düşünür. insansanız teşekkür edersiniz. Değilseniz etmezsiniz