bugün

entry'ler (24)

emel can

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bozcaada yerleşkesi en yetkili kişidir.

adil keskin

Türk satranç tarhinin spor gazetelerinde ilk satranç köşesi çıkaran satranç yazarıdır

(bkz: satranç mektebi)

satranç mektebi

satranç satrançmektebinde öğrenilir sloganıyla gönüllere taht kurmuş sitedir. Ünlü satranç yazarı Adil KESKiN tarafından hizmete sunulan Türkiyenin ilk ve tek satranç sitesidir.

robbie williams

türk kızını kapmıştır kendisi.

organik tarım

balkonumuzda yaptığımız ve hiçbir zorluğu olmayan tarımdır. Keyiflidir, güzeldir ,tavsiye edilir kısacası.

evcil hayvanın ölmesi

kedi, köpek, kuş, kaplumbağa ve daha aklıma gelmeyen türler ama rasından en çok beni üzeni kedim olmuştur bir kedinin olması dünyada yaşanacak en tuhaf dugulardan bir tanesidir fakat kedinin ölmesi ise daha kötüsüdür bana kalırsa.

iskenderun deniz er eğitim komutanlığı

askerliğimin acemi dönemini geçirdiğim yerdir burası usta birliğine göre tam bir cennettir tadını çıkarınız...

öcalan ın askerler ve polisler için üzülmesi

çok bayat hareketlerdir bunlar, timsahın yavrusunu yedikten sonraki göz yaşları bile daha inandırıcıdır.

piyanoculuk

askerde çok kullanılan tabirdir. Genelde komutanlara başka bir asker hakkında yapılan tatlı ama bi okadarda masum itiraftır.

çocuklarını abd de doğurmaya çalışan türk ünlüler

ünlüler arasındaki özentilikte denilebilir buna yada amerikada doğuramayanların kendini ezik hissettikleri bir olgudur bu.

robbie williams ile robin williams ı karıştırmak

her ikiside alanlarında harika işler çıkartmış ustalardır her nekadar robbie son zmanlarda biraz saçmalasada.

sai baba

ağzından altın yumurta çıkarmasıyla meşurdur.

güiza nın gittiği gün yapılacaklar

hava alanında deve kesmek ve dualar okumak.

kızların futbol oynaması

ingiltere futbol takımı. uğğğğğğ maçı seyredemiyor insan!!!

oymak

izcilikte küçük birlik. oba ise izcilikte büyük birlik.

şamil tayyar

beyaz tv de hulki cevizoğlu ile birlikte program yapan ve gitgide bize tango ve cash i hatırlatan yazardır

hulki cevizoğlu

kanalını değiştiren fakat çizgisini değiştirmeyen yazardır şamil tayyar ile keyifli sohbetlerini her çarşamba bizleri ekrana bağlamaktadır.

mississippi

and dağlarında* doğup atlas okyanusuna dökülen dünya nın 2. büyük nehri.

hüsnü mübarek

hala mısır cumhurbaşkanıdır. kafa olarak israilden hiçbir eksiği bulunmamaktadır hala.

kendi yaptığı sandviçi yemeyen büfeci

kendi yetiştirdiği bitkileri yemeyen çitçinin akrabasıdır.