bugün

entry'ler (21)

poşet çayın 3 tl olması

her zaman toplu alımın daha karlı olacagından pahalı oldugunu duşunuyorum .

ingilizce öğreneceklere tavsiyeler

evinizde en çok kulandıgınız yerlere yapışkan katılara 5 10 civarı sözcük yazın her gelip geçtiginizde aklınızda kalacaktır .

ülkedeki doğduğundan beri metal dinleyen insanlar

muzık hayatına metal adı verılen şarkı turu ıle başlamasıdır .

gençleri karalamaya çalışmak

kendı yerınden olma korkusu ıle gençlerin önüne belirli engeller koymak .

iki soyadını da kullanan kadınlar

evlendıkten sonra bayan hem kendı hemde eşinin soyadlarını taşıma halidir .

osmanlı

tarihinde sayısız kahramanlık barındıran ayrıca 3 kıtaya yayılmış çok ender rastlanan bir devlettir . avrupalıların bır sözu geldı aklıma turkler hem çok ıyı dost olamayı bılır hem de düşman siz turklerle dost olun ama asla düşman olmayın .

kitir kitir yemek

atın arpa yemesınde kulanılan bir tabirdir .

kıyamet ile ilgili başlıkların son bulması

kıyamet her allahın gunu ensemızde bu sepepten yarın yaşayacagımza garanytı vermeden yaşmalayız .

sagopa

sagopa kajmer rap ın ta kendısı olarak adlandırlır. gerektıgın hızlı bır bıçımde soyleyebılen ama genelde arabesk - slow rap şarkılarına rastlarız .

göz

insanın görmesi için yaratılmış 5 duyu organından birsidir.

kalem

yazı yazmak ıçın olulşturulmuş kurşun tukenmez pılot vs çeşitleri bulunan gereç.

uykudan kendi sesinle uyanmak

bendede şöyle oluyor birisi bana hasan basri diyo ruyamda uyandgımdada hasan basri kalk okula geç kalacan diyo annem.

leyla ile mecnun

fuzılının yazdıgı muhteşem olayların mevcut oldugu bır aşk senaryosu

güzelleşmek için namaz kılmak

arkdaşlar aypı dıyosunuz namaz guzellık için kılındıfı zaman ılahıızı güzelleştirmek oluyor buda kendı kendınızı putlaştırıyosunuz namaz Allahın rızasını kazanmak için kılınır ve boyle kılındıgında emın olun 2 kat guzelleşıyosanız iç ve dış olarak 4 kat olur .

çocuğuna bana anne deme diyen kadın

biraz anneye de hak verelım ama kuçuk yaşta buna başlarsa buyuyunce zaten demıyece bılıncı verılmelı anneye.

iz bırakan kitap cümleleri

cümle soylemıyecegım bu ısmı Ateşte Yeşerdim ve de içinizdeki öküze oha diyin.

aşırı dincilerdeki iticilik

arkdaşlar her turlu fanatıklıge karşıyım bu dındede geçerli her zaman bır kişiyle dın konusu konuşursan (tabı 2 tarafta ıstıyorsa o ayrı bır durum) o adamdan kendını sogutursun aynı şey siyaset futbol ws ws içinde geçerlidir.

20 yıldır kocam beni hiç aldatmadı diyen kadın

bu durumu şöyle ozetlıyecem bır kışının nefisine (bunu ego olarakta adalndırıyoarlar )kalmiş yani buna sadakat da denir.

ev kadını

Turkıyede bu aıle ıçın saçını supurge eden ANNE kavramıdır.

uzayda hayat yoktur diyenler ya ahmaktır ya dinci

kardeş sen Allahçı dıyosunda kuranı kerımde yanlış soylemeyım 220 bin kavım (kavım degıldı ama aklımda kalmadı tam o kelım) say (insanlar cinler şeytanlar melekler hayvanlar efendime söyleyim bıtıkıler digerleri nerde hadi mıkrosgobık canlılarda olsun say ne ettı hadi 25 30 olsun dşgerleri dunyada mı saklı uzayda mı kardeş manasının nereye çıktıgını bılmedıgın kelımlerı kulanma bu yorumna digecim tek şey ALLLAH ISLAH ETSIN.