bugün

Akıllı erkeğin yapması gereken davranış, hastane olaylarından erkeğin başını şişirecek zamanı bulamaz böyle kadınlar.
Eğer bir gün evlenme hatasını yaparsam, bunu doktor bir kadınla yapacağım.
(bkz: hangi kör doktor bakar sana)

Bazılarının hayalidir.
Doktor kadınlar da sizi bekliyordu zaten.
Şu başlığa akıllı biri bir şey yazsın.

Edit: bir iki tane yazılmış neyse.
Gelir-statü kompleksi olan biri değilim.

Hastalık hastası olduğum için işime gelen bir evlilik olurdu. Ama cıks. Bunun için bile evlenilmez.
bozduğu şeyi maliyetsiz tamir edeceğinden mantıklı olan eylem.
iş stresi ve yoğunluğu ev yaşantısına yansıyacağı için kısa bir süre içerisinde pişmanlık duyulacak olan evliliktir. aynısı doktor bir erkekle evlenmek için de geçerlidir.
Hahaha doktor sevgilisi olmayan erkeğin yüzeysel düşüncesine bak. Deneyimle sabittir kısaca anlatayım.
Doktor kadın ile sevgili olmak çok zor, evlenmek ise aşırı zordur.
Öncelikle kadın yoğun mesleki hayatından dolayı seninle hiç ilgilenemiyor. Ayrıca statülü ve toplumda saygın bir mesleğe sahip olduğu için senden fazlasıyla kendisini üstte görüyor. Çok fazla saygı ve ciddiyet bekliyor.
ihtilafa düştüğünüz her konuda kendisini daha haklı ve bilgili zannediyor. Bu yüzden tartışıp haklı çıkmak mümkün olmuyor.
Ekonomik ve sosyal olarak yüksek seviyede olduğu için ufak şeylere tenezzül etmiyor ve ufak şeylerle mutlu edilemiyor.
Ayrıca çok fazla işyeri arkadaşı, çok fazla akıl vereni oluyor. Bu da ilişkinize mutlaka üçüncü kişiledi dahil ediyor.
Kızın ailesi ise kızın doktor olmasından ötürü kılı kırk yarıyor. Eğer daha başarılı bir doktor değilsen veya aynı derecede statülü bir mesleğin yoksa evlilik için ailesi kıza karşı çıkacaktır.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir.
Eğer sana ayak uyduran, nazını kahrını çeken, iyi günde kötü günde yanında olacak birini istiyorsan
Daha düşük gelirli ve daha az statülü birisini bulmalısın.
Genç bir doktor kadının hayatına girmek ve orda kalmak çok zor.
Hem talepleri çok hemde özgürlükleri. Bir Kişiye anlam yüklemeye, bağlanmaya pek yanaşmıyorlar. Daha özgür ve bağımsız yaşıyorlar
her erkeğe göre değildir, doğru.

Yanındaki kadının zeki olmasını, saygı görmesini, iyi kazanmasını, yoğun olmasını tolere edebilecek olanlar için ise şahanedir. Kaçırmayın.
tercih etmeyeceğim eylemdir.

erkek bir doktor olarak, ilişki yaşamak ve evlenmek isteyen doktor kadınlarla çokça münasebette bulundum. işine ayıracağı zamanı azaltamayacağı için ve iş stresini benim üzerimden atmaya çalışacağını düşündüğüm için asla evlilik düşünmedim. basit mantıkla, mesai + nöbeti olan kadın doktor gelip evde size zar zor yemek yapabilir, boş vakti azdır, evi dinlenme aracı olarak görür. enerjisi düşüktür, sizi sekste de tatmin edemez.
sözlükte doktor kadınlarla ve doktor kadınlarla ilişki yaşayanlarla doluymuş.
Kalite akıyor paçalarımızdan.
sıkıntıları beraberinde getirir. nöbetidir, iş yerindeki sıkıntılardır vs. aynı meslekte olmadıktan sonra tavsiye edilmeyendir.
görsel
ne senaryolar kurmuşsunuz kafanızdan şizofrenler ya. djsldjsk

yok stresini yansıtırmış, yok başhekimle aldatırmış. aynen evet herkesi kendiniz sanıyorsunuz. adam akıllı şeyler yazılsa şaşardım.