bugün

entry'ler (9)

antepfıstığı araştırma enstitüsü

lazım. özellikle bazı yarık olmayan antep fıstıklarının bünyeye verdikleri zararlar felan tespit edilmeli bence. çok saçma şeyler bunlar.

tayyip erdoğan örnek müslüman değildir

olmayabilir. ama olabilir de. bunun kararını vermek kimseye düşmez. ayrıca islam dini'nin gerçekliğinin ve esas din olmasının, hatta din, allah ve bunlar gibi kavramların da gerçekliklerinin kanıtlanmadığı bir yerde, tartışmanın gerçekten anlamsız olduğu minik bir ayrıntı.

bence iyi bir başbakan olup olmadığı tartışılmalı.

geçelim lütfen.

90 lı yılların unutulmayan futbolcuları

recep çetin gerçeğini de unutmamak lazım. kendi kalesine rövaşata felan. hoş, bayat bir muhabbet ama "unutulamayan" demişiz. recep çetin unutulabilir mi sizce?

aşık olunan kızın beni sevme demesi

çok saçma ama genci üzer. genci yaralar. ta derinini deşer.

recep tayyip erdoğan

artık fethullah gülen'i bile tanımayarak level up şekli yaptı. şahsen ben tebrik ediyorum.

kola şişesinin basıncı ve yüreğin ağza gelmesi

ya ne kadar lanettir, bilirsiniz...

böyle kolayı kafaya dikmekten hoşlananlar vardır. özellikle 2,5 litrelik kolayı kafaya dikmekten aldıkları hazzı, belki kokain kullansalar alamayacaklar yani, o raddede düşün. neyse işte. içersin böyle, şişeye parmaklarınla basınç uygularsın, inceden göçme yapar. sen farketmezsin, farketsen de önemsemezsin, koyarsın bir yere şişeyi. işine bakmaya devam edersin. daha sonra belirsiz bir zaman sonra şişedeki basınç o göçüklüğü dışarıya iter ve "plaggggg" şeklinde, hiç uyduramadığımı düşündüğüm bir ses efektiyle adamın ödünü büyük abdestine karıştırır.

korkarsın felan...

kedi

"kedi" dediğin hayvan, köpeklerin köpeği olsun.

rte nin olası msn adresleri

"cccrtecccsedatreisvehiphop@hot..." şeklinde olabilir mesela.

bir kadının mahrem yeri

ayaklarının sağ ve sol dışlarındaki çıkıntılar.