bugün

entry'ler (125)

reddit

arayüzünün basitleştirilmesi gereken, 9gag'in ebesini belleyen muhterika bir site.

tasa kuyu atan deli

zevkleri zevklerim ile uyuşan, severek takip ettiğim 11. nesil yazar.

solidshadow

11. nesil yazar.
11. nesil olmasına rağmen entry'lerinin kalitesi 3 nesil yüksektir. büyük ihtimalle liseli olmamasına rağmen sözlüğe geç katılması nedeniyle 11. nesle denk gelen sevdiğim bir arkadaşımızdır. kendisine başarılar diliyoruz.

lotr müziklerinin tüyleri diken diken etmesi

bir gerçektir. müzikler çok başarılı ve en az serinin kendisi kadar efsanevidir. mesela rohan's theme yada the one ring's theme gibi... hangimiz rohirrimler gondor tepelerinde güneşi arkalarına alıp minas tirith'e doğru ''ölüm!'' diye bağırıp koşarken çoşmadık ve arkada o unutulmaz rohan's theme çalarken tüylerimiz diken diken olmadı... yada hangimiz hüküm dağının ateşinde yüzüğün parıldadığı anda yada deagol yüzüğü anduril ırmağının derinliklerinde parlar gördüğünde çalan o dokuz notalık the ring's theme ile ürperip büyülenmedik... ya misty mountains' a ne demeli?

isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=nbLRDozffOc

http://www.youtube.com/watch?v=E5_xb522jEo

http://www.youtube.com/watch?v=wC-JOW2YafM

http://www.youtube.com/watch?v=jAWZS1asqQE

pes oynamayı seven kız

türk değildir.

bebek taklidi yapan kız arkadaş

muhtemelen kalitesiz ve ucuz parfüm sıkıyodur. çok pis para harcıyodur, çocuklarla arasının iyi olduğunu sanıyodur ve x-side dan dar kot kantolon giyiyordur. yaptığı mallığın partnerini cezbettiğini sanır ve terk edilesidir.

zenginin malı züğürdün çenesi yorar

arkadaşla 45 dk bill gates'in servetini konuşmuştuk.
-lan adam yere $100 düşürse almaz lan eğilene kadar daha fazlasını kazanıyo
-lan insan sıkılır lan..
-onun yerinde olsam bokumu altınla kaplatıp-

gibi gibi

one direction vs justin bieber

biri bok biri kaka. allah belasını versin şimdiki neslin ki onlar üretim hatasıdır. defoludur ve hemisi doğmamış, sıçılmıştır. hepsini toplayıp yakmalı yenisini yapmalı.

edit: ikisini toplayıp 10'la çarpsan, bi tupac, bi michael jackson, bi bon jovi, bi the beatles etmezler. aynı cümlede kullanılamazlar.

lord of the rings vs harry potter

lotr klasiktir. müthiştir efsanevidir. anlamak beyin ister ve sadece bertie ve bott'un fasulye beynine sahip bir hp fanının lotr gibi karışık bir şaheseri anlayamadığı için ona kötü diyecek kadar kıçtır. hp de zekice yazılmıştır ve hayranıyım. ancak asla ve asla lotr u geçemez.

edit: la ne ara okuyup eksilediniz potterhead ler?

yeni kanunla uludağ sözlük ün engelleneceği gün

internet yasağı getirilen ülkede bu da olur.

the lord of the rings vs twilight

geçen gün sınıftayız. edebiyat dersi. lafı açıldı ve dingil'in biri dedi ki

alacakaranlık müthiş bir kittap serisi

sonra benim lotr okuduğumu gören arkadaşlar da dedi

hocam arkadaş lotr okuyo diye

alacakaranlığa iyi diyen göt kafalı beyin noksanı ise lotr a leş dedi. böyle mallar ile aynı havayı solumak...

melih gökçek

köprülü yavşak.

ankara ya gri şehir diyen dümbelek

new york dünyanın en renkli şehridir. ankara da bu zamana kadar gördüğüm yerler arasında new york a en benzeyenidir. ve yaşadığım en yaşanılası yerdir ki bu da 15 yıldır burada yaşamamın en temel nedenidir. lakin şu dünyada eşi benzeri bulunmayan belediye başkanımız melih gökçek de gideydi iyiydi. köprülü yavşak.

komik uçak yolcusu diyalogları

uçağa binicez, ankaradan frankfurt'a gidiyoruz. koltuk numaram D-37. neyse buldum koltuğumu, baktım herifin biri oturmuş yerime.

ben-''beyefendi burası benim yerim.''
herif-''hayır benim C-37 benimki burası da benimki.
ben- ''beyfendi orası D-37. kalkar mısınız?''
herif-''hayır bak C yazıyo burası cam kenarı cam ın C'si senin biletin sahte.

vay öküz. neyse hostesi çağırdım herife bin bir zorukla açıkladı durumu herif halen ısrar ediyo tuttu adamı sizin yeriniz burası diye mal dingili kendi yerine götürdü. tövbeler tövbesi yurdum insanı ile uçak birleşince çok komik olaylar cereyan edebiliyo.

film isimlerini sözlük ile değiştirme

new york'ta 5 sözlük.

ankara ya gri şehir diyen dümbelek

50. yıl parkına girmeyen dingil bünyesi

denizde su yerine nutella olsaydı olabilecekler

nutella beleş olurdu.

dünyanın en cool şehir ismi

new york ve rio.

taksim de yılbaşında minili kıza taciz

geleneksel hale gelmiş etkinliktir.

türkiye ekonomisinin iyi olduğunu hazmedememek

başlık ayakkabı kutusunda para ''biriktirenler'' tarafından açılmış. ulan herifler verdiğiniz vergiyle alem yapıyor siz hala ''ekonomi çok iyi'' diyosunuz. iyi tabi ekonomi ama hükümete iyi, krallar gibi yaşayan devlet erkanına iyi. siz de makarna yersiniz artık.