bugün

entry'ler (6)

bornova anadolu lisesi vs izmir atatürk lisesi

iAL BALDAN TATLIDIR.
zira
varan1: bal kendi binasında değil. kampüs hayatı bilmem ne ortada kampüs yok ki! en son gördüğümde tenis masalarını koyacak yerleri yoktu o koskocaa kampüste.
varan2: ial 125. senesinde kim ne ders desin türkiyenin en köklü lisesini diğer liselerden ayıracak kayırmalar olacaktır, oluyor da.
varan3: ial deki her sınıfta dedem, babam, amcam, abim, kuzenim, dayım veya tüm sülaledeki erkekler buradan mezun cümlesini dilinden düşürmeyenler vardır. balda böyle sorunlı vakalar var mı?
varan4: dediniz ki bıktım lan ben memleketimden. izmirde okuyacağım. hadi yatılı kalacaksınız ailenizden uzak anne vırvırı yok falan fıstık. her şey harika. bi kere ial özel otel hizmeti gibi alsancakta fink atamanıza karışmayan erkek yurdu var. kızlar da üzülere belirtiyorum Atatürk'ün kurduğu ancak şimdi etek boylarından da anlaşılacağı üzere cemaat okulu olan izmir kız lisesinde kalıyorlar. balın erkeklerini bilemem ama kızları da tıpkı ial gibi ikl de kalıyor okudukları okulun ial den kilometrelerce uzak olmasına rağmen. balın balevi var bir tek ki arkadaşım oradan hiç memnun değil.

şişman kızın göğüslerim büyük diye övünmesi

yıllardır göbeğini içine çekip göğüslerini dışarı çıkartan kadınlar gördük sokakta plajda. göğsün büyük de göbeğinle yarışıyor be ablacım! bırak artık şu zayıf arkadaşlarının arkasından o kemik torbasının da göğüsleri ameliyatla alınmış gibi. ben onun gibisinin sütyenimden çıkarırım peheey! demeyi.

moonlight sonata uçuruyor

haldun tanerin ayışığında şamata adlı oyunundan aklıma kazınan bu parçanın bir entry'de geçmesi sonucunda gözümü kırpmadan baktım. ama anlaşılan olayın bu klasik parçayla alakası yok pek

kapatınca kafa sikiyormuş denen şeyler

herhangi bir rusun konuşması. zira gereğinden hızlı ve serttir onların gırtlağından çıkan sesler.

cümleler

relelmüc ün tersi olan kelime. bir de eş anlamlısı var ki onun tersi de relecmüt.

hiç unutulmayan cümleler

sen şimdi gidicen ya, cehenneme kadar yolun var.