bugün

entry'ler (84)

türk rock tarihinin en iyi şarkısı

Süphesiz benim icin;
Pilli Bebek~Delilik parcasidir.

emine erdoğan ın 147 000 liralık alışverişi

mahalle yanarken orospu saçını tararmış. net.

abdullah

Osmanlı devletinde kölelerin, azad edildikten sonra aldıgı addır. Misal 1700 osmanlısında oldugumuzu farzedersek kisinin adı abdullah ise muhakkak soyu kölelikten gelmedir.

orduluyum deme yolları

-Nerden geliyosunuz?

-Avurdan gelik.

Bacçayı gurtardız mı?

Napin?

-Nerdeydin selami?

-Evüle fidangorda iki tur attuk. Takılın urdayuk sindi..

Gibi diyoglarla belli olur.

yörük ve çingene arasındaki fark

yörükler türktür, cingeneler hintlidir.

hüseyin nihal atsız

Vaktiyle bir Atsız varmış, var olsun.

gecenin sözü

kasapa et diye yalvaracagıma çükümü keser kebab yaparım.

fatih in beşikteki kardeşini öldürmesi

her ne kadar bazi cevrelerce vahset olarak degerlendirilse de devletin ebed muddet yani sonsuza kadar yasamasi icin 2. Mehmet tarafindan bulunmus ve uygulamaya konulmus bir kuraldir. iyidir veya kotuduru tartismak bence gereksizdir. dogacak veya dogmus olan her erkek sehzade tahta ortaktir. devletin yikilmasindansa dogan sehzadelerin öldürülmesi ve böylece devletin yikilmasina etki edecek bir sürecin önlenmesi hedeflenmistir.

3 kelime ekleyerek öykü oluşturmak

geldim gördüm yendim.

kadir mısıroğlu

Bu adam bu ülkede tarihçiyim diye gecindi. ve bu soytarıya prim verenler oldu..ne kadar ilginç bir ülkeyiz. gerçi gecmişimizi dizilerden ögrenen bizler için cok da şaşırmamak gerek..

trabzonspor un ligin dibine demir atması

hamiyi gönderip halilodziç dangalagını getiren kulübe müstehak olan durum.

trabzonspor un ligin dibine demir atması

hamiyi gönderip halilodziç malını getiren kulübe müstehak olan durum.

iddaa oynayan türk kızı

elinden tutulup ilk önce iddaa bayisine sonrada nikah dairesine götürülmesi gerekir. maç muhabbeti yapan kızla ömür geçer.

colin kazım ın en iyi türk futbolcusu olması

istikrarsız ama yetenekli, hiçbir kulüpte tutunamamış ancak bileklerine çok hakim ancak kesinlikle en iyi türk futbolcu değil, bide arda varken bunu söylemek ayıp.

fifa vs pes

fifa nın amiyane tabirle pesi tuş ettiği versus. pes geliştiricileri fifa ya geçtiğinden beri kayıpları oynuyor pes.

ilber ortaylı ya ait atasözleri

cahildin dünyanin rengine kandin.

platonik aşk

zordur. seversin o bilmez, sevgilisi olur sen uzaktan izlersin mal mal. bazende platonik aşk hayattan çok kez darbe yemiş insanlar tarafından tercih dahi edilebilir.

kezbanların en iyi yaptığı işler

herşeyde trip atmak.

seçimlerden akp 47 ile çıkarsa olabilecekler

akp yine tek başına iktidar olur, abdullah öcalan içerden çıkıp milletvekili olur, ülke ekonomisi daha da

düzeltilemeyecek kadar kötüye gider, ayakkabı kutuları tarihe karışıp insanların gözünün içine baka baka bankalar

kasalarla hortumlanır. kısacası hiçbir şey şimdiki gibi olmaz.

behzat ç ankara yanıyor

gişede çok başarılı olamasa da çekimler, hikaye, kadro vs. bana göre başarılı bir film olmuştur. izlenmesi tavsiye edilir.