bugün

entry'ler (14)

evlenince cinsel hayatın azalarak bitmesi

Düşünmesi bile gerçekten çok kötü.

editliyorum : Evli değilim, afedersiniz hadi sikeyim de bir an önce boşalayım düşüncesinde olmadım hiç bir zaman. Sadece çevremde çok evlenen yakın arkadaşım var, özellikle çocuk doğduktan sonra bunları yaşadıklarını söylediler.

neden yaşadığını bilmeyen insan

Hiç bir şeyi sorgulamayan, yaşanan her olayda geri planda kalan ve bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı insan.

burcu soysev

Mükemmel bir sesi olan ve gösterişten uzak. Efenim bildiğim kadarıyla kendisi hukuk fakültesinden mezun ama avukatlık yapmıyor. Siz ne dersiniz ama bence iyi ki yapmamış.
Link bırakmam gerekiyor sanırım buralara bir kaç tane. Bırakmıyorum, merak eden bir kaç tuşa basabilir.

ortalık yerde öpüşen izmirli kız

Bunun yerine futbol maçına gittiği için tutuklanmadan önce salon önünde kendini yakan bir kadının yaşadığı ülkeye gitmeye ne dersin ?

seni seviyorum deme şekilleri

Söyleyememektir. Arada bir hızlıca söylemektir.

aptal insanların ortak özellikleri

karşısındakini aptal görenlerden oluşmaktadır. Velhasıl bizim ülkemizde herkes yadırgamaya ve yargılamaya hazırdır. Her insan her işi yapabilir, her insanın her konuda bir düşüncesi vardır görüşünü benimsemişlerdir.
Bu ülke insanı, bir şekilde fark yaratanı ve farklı olanı eleştirmekten uzak kalmaz. Onlar için standart olmak zeki olmaktır.

sevgiliyi çok sevmek

Çok sevdiğin sevgili ile sevişebilme lüksü.
Böyle bir şey de mevcut hayatta. Pek azına nasip olur.

yazarların söylemek istedikleri

Dünya barışında gözüm yok, bazen kullansamda metrobüsler biraz daha boş olsa yeter.

south park

Absürd mizah gibi düşünülür aslında değildir.
South park dizisi bir sanat eseridir.

imza: butters hayranı

sözlük yazarlarının hayalleri

29 yaşında bir yazılım mühendisi olarak Aselsan ' a girip ülke için çalışmak.

sözlük yazarlarının favori türküleri

Sözlük yazarının sevdiği Neşet Ertaş türküleri diye düzeltebilirim.

bilgi içerikli entry giriyoruz kampanyası

Apple ' ın ilk logosu , bir elma ağacının altında oturan adam.
Isaac Newton olduğu söylentileri var.

ona söylemek istediklerim

Söylemekten çok düşüncelerimi onun beynine bir şekilde aktarabilmek isterdim. insan düşündüklerini harfiyen aktaramaz çünkü. Bu sebeptendir pek az konuşurum belki çok yazarım.

aşkım düğün yapmasak olur mu diyen sevgili

Aslında düğün yerine daha sade bir şey yapalım, bu kadar gösterişten uzak duralım demek istemişte olabilir.
Maalesef bizim Türk kadınlarının pek azında bu görüş hakim.
Yazık.