entry'ler (152)

sözlük yazarlarının hayalleri

en büyük hayalim,hayallerimin gercek olmasidir.

sözlük yazarlarının favori şehirleri

istanbul.
mumbai.
amsterdam.
londra.
bursa.

bir şakirte sorulabilecek tek soru

hangi partiye oy verelim ?

bakkaldan salam alıp kedilere dağıtmak

Burası Türkiye,adama deli derler o bir şey yaparsan.

sözlük yazarlarının tek kelimeyle hayat felsefesi

sıkılmak.

ertuğrul günay ın bülent arınç a verdiği ayar

Bülent Arınç'a ayar verecek kim ki Ertuğrul Günay.

benim işsiz adama verecek kızım yok

kız verdiyse aileye söz düşmez.2013 yılı olmuş bu devirde bu zihniyetin bitmesi gerekir .önemli olan iki kişi arasındaki aşk ve sevgidir. iş mutlaka bir gün bulunur. her yer iş kaynıyor.

gururlandigi torununa para vermeyen dede

benim dedem. beni çok sevmesine karşı en son 10 yaşında kurban bayramında harçlık vermişti. 18 yıl olmuş.

en sevilen çizgi film karakterleri

tusubasıdır. onun yüzünden futbol hastası olduk. o türk toplumuna futbolu daha çok sevdirdi. yine onun yüzünden milyonlarca gencimiz futbol sevdası yüzünden harcanıp gitti. aslında pek faydalı bir karakter değildi ama yine de çok sevdik onu. selam olsun tusubasaya, kojiroya, wakabayaşiye, taroya hepsini çok sevdik.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

telefonuna hiç mesaj gelmiyorsa, hiç arayanın yoksa ,kıytırıktan bir sevgilin bile yoksa, evden dışarıya çıkmak bile istemiyorsan, internette çok fazla zaman harcıyorsan, çok fazla uyumaya başladıysan yalnız olduğunu ve artık bir hiç olduğunu anlarsın. dünyanın en boktan duygusunu yaşamaya başlamaışssındır artık. hayırlı uğurlu olsun yalnızlığın, tadını çıkarmaya başlayabilirsin. sonuna kadar yaşa bu duyguyu.

biz hiç ayrılmayalım olur mu diyen sevgili

kadınsa kaşar, erkekse orospu çocuğudur. ilişkileri hep yalanlar üzerine kurar bu tipler. önce yalanlarla sizi kendilerine bağlarlar daha sonra ilk fırsatta siktir olup giderler. böyle diyen insanların sözlerini hiç dikkate almayıp, onlardan önce onları terketmek güzel ve faydalı bir davranış biçimidir.

demokratik bir ülkede zorunlu askerlik uygulanması

saçmalığında ötesinde bir konudur. insanların en verimli 15 aylarını boş yere harcamasıdır . hatta ve hatta çıkar savaşları sonucu ölmeleridir. demokratik bir ülkede zorunlu askerlik olması saçmalıktır. zorunlu askerlik kalkınca gençlerimizin mutlu olacakları yadsınamaz bir gerçektir.

kadınları anlamak

asla anlayamamktır. anlamamak daha iyidir. anlarsak aptallaşabileceğimiz durumdur. en iyisi erkek olmanın tadını çıkarmaktır. onlar anlamak için değil sevilmek için yaratılmışlardır. kafayı boş konulara yormayıp hayatın tadını çıkarmak lazımdır. milyonlarca yıldır çözülemeyen bir konuyu açıklamaya çalışmanın kimseye bir faydası yoktur.

beyaz tenli kızlar

beyaz tenli kadınlar candır. sevişmek için en ideal kadın tipidir. ama zenci kadınların da yüksek cazibeleri vardır. kişisel zevklerle ilgili bir durumdur.

sercan yıldırım

asla ama asla futboldan anlamayan gece hayatıyla gündeme gelmiş futbolcucuktur. futbol hayatında asla ama asla başarılı olamayacağı aşikardır. bu aralar sivasspor'a kiralanmış. asla galatasaray'a geri dönemeyecek olan futbolcucuktur.

dünyanın en güzel kadınlarından bazıları

popoları büyük hatunlar güzeldir. Özellikle de tayt giyiyorlarsa o güzel popoları harika görünür. ünlülerden jlo güzel bir örnektir fakat normal hayatta da karşımıza çok güzel popolu kadınlar karşımıza çıkar.

sevgiliden ayrılma nedenleri

kaşarın tekiydi. kaç kişiye verdi diye düşünmek yerine bastım tekmeyi diyemeyeceğim o bana bastı tekmeyi. ondan beridir güvenemiyorum kimseye, galiba bu gidişle hep yalnız kalacağım. ama acısa da öldürmüyor.

radyo açınca o an söylediğin şarkı çıkması

insanı aptal saptal düşüncelere iten durumdur. saçma salak düşüncelere dalarsın ve eski sevgili denilen pislik aklına gelir. kendine hakim olamazsın ve küfür etmeye başlarsın. daha sonra geçer.

kumandayi baskasina vermeyen baba

göt bababıdır. yüzüne tükürülesi babadır. hayatı evdekilere zehir eden babadır. kellesi uçuralası babadır. eve ikinci bir televizyon almamak için direten babadır. bu tipler evlatlarını evden kovmaya bayılırlar.

açlıktan ölse bile ikram reddeden tip

asosyaldir. hayatta hiç bir zaman başarılı olamayacak insandır. böyle tipler sevgilide yapamazlar hatta ve hatta evlenemezler. bunlara bu dünyada yaşam hakkı tanınmamalı ve görüldükleri yerde böcek gibi ezilmelidirler.