bugün

entry'ler (5)

sözlükten ayrılmadan sözlüğe veda eden yazar

Hiç kimse boşuna "bak şurdan siktir git" karikatürü atmasın. Atılacak olsa MuratbanK atardı zaten.

1000 küsür entry silinmesi: tamamlandı.
Geriye yiğidin hakkı 3'tür diyerek 1 bilgi içerikli, 1 sözlük yazarlarına yönelik komedi, 1 de nickaltı başlığı açılacak şekilde 3 entry bırakılması: tamamlandı.

Bu entry 4'üncü olsa da bu entry veda içerikli olduğundan sayılmaz.

Tanım içerikli bilgi girersin. Kurallara aykırı diye silinir. Trollün önde gidenleri "herkesin bildiği gerçek" gibi abuk sabuk bir cümle ile sözde tanım yaparlar ama adı tanım olur. (bkz: hassiktir mod ordan)

Milletin nickiyle onlarca konu açılır, sesleri çıkmaz; çıksa da nickaltına taşınır. "MuratbanK ve 31 açık oyu" diye konu açılır ama hemen gözlerine batar ve nickaltına dahi taşıma zahmetine girmezler; konuyu olduğu gibi silerler.

MuratbanK Sözlükten ayrılıp da fake hesaplarla tekrar tekrar dönen soytarılara benzemez. Delikanlı gibi yazarlık hesabını açık tutar. Lakin yazmaz, çizmez. Sadece yazılanları okur, geçer. Canı isterse eksi ya da artı oylar.

Sözlük kurallarında seri artı oy vermek yasaktır diye bir ibare bulunmamasına rağmen saçma sapan bir şekilde seri artı oy vermekten çaylak yapan modlar var. Burdaki amaç ise ortada: Hangi cins modsa o mod, kendisine hoş gelmeyen entryler yazan yazarları çaylağa çekmek için böyle boş beleş bahaneler arıyor.

Madem bunu istemiyorsunuz o zaman eksi oyda olduğu gibi farklı yazarları artı oylamada 10 saniye kuralı; aynı yazarı artı oylamada 30 saniye kuralı ve 1 saatte de toplamda 6 artı oylama kuralı getirin de tutarlılığınıza inanalım.

Zall mıdır mall mıdır nedir o da tutmuş 8 Haziran gecesinde olanlar için özür dileyeceğine "modlar eskiden çok seviliyordu; artık sevilmiyor" diye sitem eder. Azıcık kafası bassa bunca insan bu modları sevmiyorsa sorunun yazarlarda değil de modlarda olduğunu anlardı. Bir yerde 1 kişi sizi sevmiyorsa sorun karşıdakinde olabilir, 2-3-5-10 hadi taş çatlasın 50 kişi sizi sevmiyorsa sorun yine karşıdakinde olabilir. Lakin 100'lerce kişi sizi sevmiyorsa sorun sizdedir.

MuratbanK buralarda olsa da sadece sizlerin entrylerini okuyup geçeceği için MuratbanKı buralarda pek bulamayacağınızdan Hepinize elveda.

nikotinperisi

Yazık lan! Nickaltı bile açılmamış gariban yazar.

iyi kızdır vesselam. Hoş gelmiştir.

yazarların sevişmek istedikleri yazarlar

Erkek yazarlar için kesinlikle (bkz: lookin)dir. icabında üste çıkar icabında bel gamzeleriyle domalır ama işin sonunda Bamya mı değil mi size söyler.

Kadın yazarlar için ise kesinlikle (bkz: kafakoparanus)tur. Yaşının tecrübesine islami kuralları katarak gerekeni yapar.

iq zeka puanları

işlevsellik, fonksiyon kaybı ve sağlığın uluslararası sınıflandırmasına (ıcf) göre zeka (ıq) aralıkları şöyledir:

0-24: çok ağır düzeyde zihinsel yetersizlik (çadzy) engel oranı: %100
25-34: ağır düzeyde zihinsel yetersizlik (adzy) engel oranı: %90
35-49: orta düzeyde zihinsel yetersizlik (odzy) engel oranı %70
50-69: hafif düzeyde zihinsel yetersizlik (hdzy) engel oranı: %50
70-89: sınır düzeyde zihinsel performans engel oranı: %25
90-109: normal düzeyde zihinsel performans
110-119: parlak düzeyde zihinsel performans
120-129: üstün düzeyde zihinsel performans
130-139: özel yetenekli birey
140 ve üzeri: dahi düzeyde zihinsel performans

dünya sağlık örgütü (who) de zeka sınıflandırmasında bu kategorileri kabul etmektedir.

kırküçüncü nesil

(bkz: Başlık parsellemek)
Bu nesle kadar tüm başlıklar parsellenmiş. Uludağ sözlük mü tapu kadastro mu belli değil.

Bu nesil geldiğinde bizler teknolojiye yetişemeyen dede kıvamında olacağız.
Ayrıca kırkikinci nesil bu nesilden nefret edecektir, onlara dayılanacaktır. Onlar da kırkdördüncü nesil gelsin, biz onlara iyi davranacağız deyip geldiklerinde ağızlarına sıçacaklardır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.