bugün

Nba takımlarından portland trail blazers'ın tarafımca yanlış okunumu. O ne lan brazzers'ın deneme sürümü gibi.
(bkz: yaran yanlis okumalar)
oyuncuların hepsi kel'dir.
(bkz: siyahzenci)
Boş konuşan 1 saattir susmayan.
Türk düşmanı Ermeni.
Ermeni denmesi bir insanı onurlu ve gururlu yapmaz; ne yaptığını Türklere sor.
biri şunu uçursun diyeceğim yazardır.
Azerileri sürekli kötüleyen yazar görünümlü brazzers sempatizanı.
bir dediği diğerini tutmayan yazar. Duruma göre değişiyor. Amacı dikkat çekmek.

Önceki nicki;

(bkz: siyahzenci)

(bkz: köstebek olmak)
eskiden ırkçıydım güzel söverdim de yapmayın biraderler.bırakın kim ne derse desin.önemli olan hakikat.şimdi diyelim biri size oç dedi,siz oç mu oluyorsunuz bu durumda?ha laf ettiği için sinirleniyor olabilirsiniz ama neden sinirleniyorsunuz?oç deyince namusunuz mu kirleniyor?ancak gerçek bir oçun namusu kirlidir bu durumda ki o da annesini kendi seçmemiştir kendi namusu ile alaklı değil ailesinin namusu ile alakalıdır.neyse ben çok farklı yerlere çekiyorum olayı en iyisi susayım.
Biri siksin şunu denilesice yazar.
nba'deki en sikici takımdır.
memphis brazzers'ın çakmasıdır.

görsel
ermeni savunucusu nesne. azeri Türkleri de istese 1 dakika senin g.tüne girer ama neyse.
Damian Lillard a sahip portland trail blazers ile Alexis Texas a sahip Brazzers'ın birleşmesiyle oluşmuş trol yazar statüsüne girmiş nickdir.
2 saatte fetih olaylarına takmış useless troll.
bugün de futbol açısından çalışmalarını devam ettiren troll.
entrylerine bakılırsa kendini beğenmişin biri.ırkçıların tepkisini çekme nedeni bir ırkçı olmasıdır.
Sefil azerbaycan düşmanı.
Söyle koçum anan kürt mü ermeni mi ?
türk ülkesinin ekmeğini yiyip, türk ülkesine dil uzatan bir sözlük yazarı.

hani köpek bile kendisine bir parça ekmek veren kapıyı unutmaz, sadık kalırmış. bu arkadaşta minnet yok.
(bkz: vatan haini)
hdp'nin genel seçimlerde % 45 oy alacağını iddia etmiş şahıs. hdp seçimlere değil türkiyede kuzey ırakta bile katılsa o oyu alamaz. neyse, herhalde trollük yapmak için yazdı zati.
(bkz: sözlükteki kürt sempatizanı yazarlar). evet.
neden bu kadar küfür edildiğini anlayamadığım nba takımı.
güncel Önemli Başlıklar