bugün

entry'ler (18)

hayatında hiç sevgilisini aldatmamış erkek

sözü geçen "sevgili" tebrik edilmelidir. çocuğu bağlamıştır kendine. aferindir. ya da erkek aldatmaya inanmıyordur, aldatası gelince ayrılıyordur.

annesini aldattı diye babasıyla konuşmayan çocuk

kendi de aldatılmış gibi hissetmiştir de "nalaka?" dedittirir. taraf olmuştur anne baba arasında, yanlıştır. o onların ilişkisidir kabul etmelidir bunu bu çocuk.

kanser

(bkz: kanser olan ben değilim memelerim)

moloz annenin yanindaki tas kizlar

anasına bak kızını al lafını çürürtürler.

maço erkek

aşırısı değil ama orta karar maçosu bir şekilde kadınların hoşuna gider.
(bkz: kadınlar ne ister)

özgü namal

tatlı şirin kız yaftasından bıkmış, daha şuh, seksi roller isteyen aktrist. yeni axess reklamları da bunun sonucudur. ilk baştakilerle büyük bir değişiklik vardır.

tıpçı olmayanların kendilerine üniversiteli demesi

devamı "doğrudur asıl" olması gereken başlık. zira tıp okuyanlar kampüs nedir, gençlik nedir unuturlar genelde.
utanmasalar bir de tıp fakültesi olmayan üniversite üniversite değildir derler de e odtü var, boğaziçi var?

kesin israildir

arkadaşlar ortamında yapılan tartışmalarda dış ülkelerin oyunlarına dayandırılınca konu işte söylenen söz budur.

sınavdan 15 aldığını duyunca gülen öğrenci

onu da beklemeyen öğrencidir. *

yaran satıcı yalanları

daha ziftah yapmadımj ablacım.
(bkz: abuu kıyamam)

tabu

dindeki günahın, hayatımızdaki karşılığıdır. bir de National Geographic'de programdır.*

öğrenciyi azarlarken söylenen sözler

muhterem(!) coğrafyacımızın bana dediğidir: mrsjones! allah seni benim başıma bela diye göndermiş.
(bkz: ahahah ne mutlu bana)

yatarken ayakların yorganın dışında olması

huzursuz bacak sendromundan ileri gelen bir durumdur. ayaklar huzursuzlanır sıcakta.

madonna

2000 yılında 130 milyonluk albüm satışıyla guiness rekorlar kitabına tüm zamanların an başarılı solo kadın şarkıcısı olarak girmiştir.

friends

istanbul ortaklar caddesinde bir cafe.
aynı zamanda çukurova üniversitesi kampüsünde de vardır böyle bir cafe.
ortaklardaki adını dizi olan friends'den almıştır o ayrı mesele.

annenin gün arkadaşlarını hoplatmak

salona dalıp
(bkz: anneee ben dansöz olucam)
(bkz: anneeee biriyle çıkıyorum bu gece onda kalıcam) vs. demek.

adana anadolu lisesi

adana anadolu lisesi adana'nın bir numaralı anadolu lisesi olur efendim. mezunuyumdur ayrıca da. toz kondurmam.

friends

yeryüzündeki bütün arkadaşlık dizilerinin orijinidir. iddialıyım.