bugün

muhtemelen 40 yılda bir sevgili bulmuş çirkin ve parasız erkektir. tabii şimdi bi yerden para bulup yapsa bu işi elindekini de kaybedecek. sonra kalacak ortada. en iyisi yapmamak onun için. bir erkek hem çirkin hemi de parasızsa sevgilisiyle bir ömür geçirmeye mahkumdur arkadaş, yazık vallahi.
Sevgilisinin asla bırakmaması geren erkektir.
pek çok erkeğin aldatmadığını söylemesine inancım kalmadığından
'kanıtlayan varsa göstersin' dediğim erkektir .
sözü geçen "sevgili" tebrik edilmelidir. çocuğu bağlamıştır kendine. aferindir. ya da erkek aldatmaya inanmıyordur, aldatası gelince ayrılıyordur.
azdır ama vardır efendim.
günün birinde sevgilisinden yiyeceği esaslı bir tekme ile ortada kalıp ağlayacak erkektir. giden kadınlara mı yanarsın, yanan yüreğe mi sonra?
neslinin tükenmemesini arzu ettiğimiz erkektir.
normal erkektir. varlığı şaşkınlıkla karşılanmamalı, örnek alınmalıdır.
gerçekten sevgili bulabilen, gerçekten sevgili olabilen erkektir, tatmin duygusunu sonuna kadar yaşadığı, evinde karnı doyduğu için sokak simitçisinden simit almaya gerek duymaz. sandviçle, simitle beslenen hem cinsleri onu parasız sanıp haline üzülür ama halbuki o 5 yıldızlı bir restorantta yemek yemektedir haberleri yoktur.
(bkz: Yalandan kim ölmüş)
delikanlı erkektir.

büyük ihtimal kadın düşüncesine göre aldatmayı illaki yapmıştır. ama erkek düşüncesine göre aldatmamıştır.

kadın düşüncesinin farklılığından bahsettik ya.

harbi farklılar.

Nasıl ki hayvanlardan erkeklere kalan evrimsel dürtüler varsa kadınlarda da bu var.

Alfa Erkeği tarzında bir erkek hoşlarına gider.

Onunla birlikte olmadan önce 1000 tane hatunla birlikte olması onu daha çekici kılar.

Sonuçta Doğal seleksiyon içerisinde genlerini 1000 ayrı hatunla paylaşma şansı bulabilmiş erkektir.

Ama şu kötüdür ki kadınlar bu evrimsel koşullanmanın insani yanlışlığının farkına varamazken

erkeklerin kimi evrimsel koşullanmasını (seçtiği dişinin ondan önce pek fazla bir şeyler yapmış olmaması vs) hoş görmemektedir.

Aldatmaya gelince.

Ben gerçekten seven ve bir kere aldatılmayı affetmeyecek kadın tanımıyorum. Bu da evrimsel bir koşullanma.

Lakin Bence affetmesinler.

Sonuçta hayvan değiliz.

erkekler de seviyorlarsa aldatmasınlar.

dediğim gibi hayvan değiliz.
güncel Önemli Başlıklar