entry'ler (99)

5 ocak 2015 yeni yabancı futbolcu kuralı

olumlu bulduğum kuraldır.
yerli futbolcular erasmus'la yurtdışına gitmiş sevgilisinin "aşkım hulyo'yla tanıştım.." mesajını görmüş erkek kökenli birey vatandaşımız misali üç buçuk atacak ve silkinip kendine gelecektir.

ilkokulda statü farkı yaratan nesneler

Kol askısıdır efendim. hatta o kadar ki mavi önlüğe uyumlu olsun diye statüsü farklı çocuğun anası tutmuş mavi kol askısı almıştır. halbuki mozart'ın beyaz alçıdaki kolu için anası çiçek desenli, hardal sarısı tülbent kullanmıştır.

kendini ülkenin sahibi sanan laik

kafaların kara maskeli canilerce kesilmediği, türbanlı kadının erkek arkadaşıyla el ele dolaşabildiği ülkede olması gerekendir.

türklerin kürtleri sürekli aşağılaması

ezikliktendir ama kürtlerin ezikliğindendir.

atatürk ün türk olduğunu iddia etmek

atatürk'ün herkesin rodos, selanik, girit göçmeni olduğunu söylediği bir ortamda ezik yememek için çorum'un yerlisi olduğunu gizlediğini, bu sebeple selanik göçmeni olduğunu söylediğini bilmeyenlerin yalanlayacağı iddiadır.

kürtlerin insanlık tarihine katkıları

bir benzeri için (bkz: (#25030583))

alevilerin insanlığa katkıları

çok ezildik, çok yerildik, çok yakıldık diyerek mezhepçi, içe kapanık ve kendilerini mükemmel görmeye başlayan topluluk olma yolunda yeni bir örnek olmalarıdır.

öğretmenler toplantısı

Okulu astığında veliye yakalanan öğrencinin klasik bahanesidir.

itirazım var

Geç gelen bir değerlendirme olsun: Güldürürken gerçekten düşündürüyor.

--spoiler--
"Diyanetten arkadaşlara sordum, kayıtlara baktılar. Sen alevi değilmişsin oğlum." repliğinde gülmekten karnıma ağrılar giren filmdir.
--spoiler--

Bir de "itirazım Var" şarkısı ezana ne kadar benziyormuş arkadaş...
Aramadığım yer kalmadı soundtrack albümünü.
O da olmadı sadece filmdeki "itirazım Var" şarkısını bulayım yeter.

seks hayatını anlatan erkekler

Seks hayatını anlatan kadın gördüklerinde dellenmemeleri gereken erkeklerdir.

bekareti önemsememeyi medeniyet sanmak

(bkz: am benim dilletirim bağ benim belletirim)

gece 02 00 de acıkan karın

4 dk önce acıkmış karındır.

sobanın üstünde kestane pişirmek

bizimkiler'dir, bob ross'tur, alf'tir, pazar banyosudur, kaset- kalem kombinasyonunun bir şeyler ifade ettiği günlerdir.

rıdvan dilmen

"şunu yaptım, bunu yaptım, yaylada antrenman, hayaldi gerçek oldu!" gibi laflar eden aziz yıldırım'a zamanında aynı minvalde laflarına karşılık olarak "fenerbahçe o zaman da büyüktü be başkanım." demişken, az önce sessiz kalmıştır.

57 cm lik penis için ne dediler

penis tam bir psikopat çıktı rıza baba.- arka sokaklar, herhangi bir başrol oyuncusu.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

birsen tezer- istanbul

aşığım lan sözlük. hafiften kafam güzel ondan mı acaba?

küçükken en çok sevilen çizgi filmler

(bkz: snoopy)

(bkz: peanuts)

devlet bahçeli nin halıya takılıp düşmesi

(bkz: recep tayyip erdogan i uzerinden atan at)

akıllara cihan'ı getiren hadise.

çanlar demirtaş ve kılıçdaroğlu için çalıyor.

keşke erkeklik zarı olsa

"erkek adamsın" "erkek oldun artık" cümleciklerinin gurur kaynağı olarak kurulduğu ülkemizde olsa olsa homoseksüel turnusolu olabilecek zardır.

laboratuvar ortamında yapılan et

(bkz: nefes alsın yeter)