bugün

entry'ler (14)

itü gemi inşaatı muhendisliği

bu bölümde okumama rağmen gemi hakkımda hiçbişi bilmemem sanırım yeterli bir açıklamadır.

itü avm

ortam yapmaya çalışan itü öğrencilerinin hünerlerini gösterdikleri bir mekandır. kendimin de itü öğrencisi olduğumu belirtiyim.

sigara

Ailenin baskısı ve terbiyesi arasından sivrilme isteği doğrultusunda yapılan bir eylemdir ilk başta. fakat sonra alışkanlık yapan fakat bu sefer de ailenle rahat rahat muhabbetini çevirebildiğin hatta yanında kullanabildiğin bir mamüldür.

nihat doğan

reklam tarihinin gelmiş ama uzun süre geçemeyecek yeni kralıdır.

parayı bulunca yapılacaklar

zenginliklerini arabalarıyla gösteren ünlüler gibi ilk önce benim favorim olan AUDi A8 almak sonra onlar ile yarışmak.

galatasaray ın küme düşmesi halinde olabilecekler

olan bank asya ligindekilere olacak çünkü normal şartlarda 3 takım 1. lige çıkacak ike galatasarayın çıkma olasılığı daha yüksek olduğu için iki takım çıkabilecek.

drizzt

forgotten realms serisinin baş karakteridir. her zaman, maceralarına yaşadığı onca olaya tanıklık etmek istediğim tek kurgu karakteri

ilk öpüşmede midenin gürül gürül guruldaması

ilk ve son öpüşme tekniğidir. bayanların kesinlikle taviz vermeyeceğini düşündüğüm fakat bazı durumlarda ise karşı cinsin (kız erkek farketmez) sabrını sınama yoludur.

the sims

günlerce peşinde koştuğum fakat tam anlamıyla toparlayıp keyfini süremediğim güzel bir simülasyondur. Çok fazla ek paketi ve eklentileri olduğundan takibi zordur. Fakat doruk noktasında verdiği hazı hiçbirşeye değişmem.

dua okuduktan sonra iletildi mesajı beklemek

dua okuduktan sonra ileti mesajı beklemek ile dua okumak arasında bir fark yoktur bence. Çünkü ne iletildiğini biliyorsun ne de karşılık verileceğini...

audi

Audi, mercedesin konforu ile bmw'nin teknik özelliklerini harmanlayan ve çoğu zaman bu özelliklere öncelik eden bir araba markasıdır. Modelleri her kesime hitab etse de halk arasında lüks sınıfdadır.

hesap özeti

isminde "özet" olmasına rağmen bazı romanlardan bile daha uzun olabilen bir banka mektubudur.. Bu çelişki insanları zor durumda bıraksa da yapılacak tek bir şey vardır eğilip bankanın ters istikametine yönelmek...

bmw 6 serisi

bmw modelinin imaj açısından olsun coupe araba anlayışı olsun yapabilecekleri en güzel araba serisidir. Piyasadaki coupe arabalardan dezavantajlı olduğu durumlar olsa da bu durumları teknik özellikleri, konforu ve makyajı ile kesinlikle coupe yarışında önemli bir yere sahiptir

unutulmaz yeşilçam replikleri

-seviyorum de!
-sevmiyorum!
-seviyorum diyeceksin!
-sevmiyorum!
-SEViYORUM DE!
-seviyorum...
-yalan söylüyorsun şşşraakk (tokat efekti)