bugün

entry'ler (38)

seni seviyorum diyemeyen erkek

"sadece hislerini duymak istiyorum" lafımdan sonra kekeleyip susan erkektir aynı zamanda. çok tatlı gelir insana onun kekelediği an.
"söyleyemiyor kesin beni seviyor" diye düşünür insan.
kekeledin kesin beni seviyordun. o gün ayrıldık senle tam o gündü. her şeyin üstünden 2 sene geçmesine rağmen bugün bile bana kimsenin bakamayacağı şekilde bakarsın.

bütün kadınların kafası karışıktır

normalde kitapların yarısına gelince bırakan ben bu kitabın son sayfasına geldim ve şu anda "keşke bitmese" diyip son sayfasını okumaya korkar oldum.
bir de ikinci el kitap olduğu için içine kağıtlar koyup şiir yazmış kitabın önceki sahibi.
herkese tavsiye edebileceğim bir kitaptır.

(bkz: bir kitaba nasıl aşık olunur)

aslan burcunun olumsuz özellikleri

çok fazla egolarının olması.
insanlara kendilerini çok çabuk sevdirebilmesi.

istanbul aydın üniversitesi

kültür dershanesinin her sene aydın üniversitesinde sınav yaptığı üniversitedir. açıkça geçen sene gördüğüm halini diğer üniversitelerle kıyaslarsam pek üniversite gibi hissettirmiyor.

anjelika

10 ekim günü doğum gününü kutlayamadığım yazardır. neyse geç olsun güç olmasın. mutlu yıllar anjelika.

asp net

bir web kodlama dilidir.

not: bilen biri bana bir ulaşsa yardıma ihtiyacım var.

anjelika

bana uçan balon ve oyun hamuru alırsa bu sözlükten çıkmayacağım.

smyrnote

merhaba bana çok acil smyrnote ı tanıyan bir yazar gerekiyor çok acil bir şekilde ulaşmalı bana tanıyan yazar.

ben bu yazıyı sana yazdım

merhaba ben çok dertliyim sözlük.
canım dediğim iki kişi var onlar da birbirine canım derlerdi. bugün demiyorlar canım diye birbirlerine bugün onlar birbirleri ile konuşmama kararı aldı.
ben çok üzülüyorum sözlük onlar da üzülüyor bunu çok iyi biliyorum. onlar birbirleri ile ne kadar yakındılar düne kadar bir anda bu küslüğü onlara hiç yakıştıramadım. onlar da birbirlerine yakıştıramayıp barışırlar umarım sözlük yoksa ben dayanamam ve biliyorum ki onlar da dayanamaz.

karamelek

bugün doğum günüdür ayrıca çok tatlı birisidir burada olduğunu bilmiyordum hem merhaba diyip hem de doğum gününü kutluyorum.

yüzük

şimdi bu şarkıyı çok beğendim diyip sözlerime başlıyorum. bilmiyorum bu olay sadece benim mi ilgimi çekti ama farkındaysanız bu şarkıda bir aşk anlatılırken bir aldatma da anlatılıyor. belki hiç bu açıdan bakmak istemediniz yada ilginizi çekmedi belkide düşünmek istemediniz çünkü bu güzel şarkının sizi derinden etkisini yitirmek istemediniz.

saçlarımıza beyaz düşmemişken,
farklı hayatlar seçmemişken.
durdurmadık, durduramadık.
zamanı.

böyle diyor ya şarkıda tamam gayet güzel durduramamışsınız zamanı ama başaramamışsınız. asıl dizeler şimdi geliyor:

kendisi bile bilmiyor ama,
hatırlatsın diye seni bana.
gözleri pek andırmasa da,
ismini verdim küçük kızıma.

herif gitmiş başka bir kadınla evlenmiş çocuğu olmuş. sevmediği biriyle evlendiği yetmezmiş gibi gitmiş çocuğu olmuş küçük bir kız çocuğu. gidip ona o kadının adını vermek ne kadar mantıklı?

şimdi şöyle düşünün:

babanız/anneniz size eski sevgilisinin adını veriyor bunu öğrendiğinizde ne tepki verirsiniz? açıkçası benim tepkim aa ne güzel gibi bir şey olmaz.

bilmiyorum belki ben aşırı tepki verdim şu an ama böyle düşünüyorum.

outsourced

yeni keşfettiğim çok güzel bir komedi dizisi. herkese tavsiye ederim.

akrep burcu kadınına alınabilecek hediyeler

çok uç hediyeler değildir aslında. abartılacak bir güzellikte hediye gerekmez.
(bkz: kendimden biliyorum)*

how i met your mother

yeni bölümü bugün çıkacakmış. merakla bekliyoruz o zaman.

kızlarını baleye yazdırmayan bağnaz aileler

benim ailemdir. küçükken ne çok istemiştim baleye yazılmak ama yazdırmadılar. daha sonra istediğimde de yaşın geçti dediler.

atatürk olmasaydı olacaklar

bazı arkadaşlarım atatürk olmasaydı onun yapacağını padişahların yapabileceğini söylüyorlar. buna inanan insanlar yaşıyor bu dünyada.

herhangibiriiste

herhangibiri değildir çok özeldir o.

anjelika

candır o can. hehe tanımıştır umarım beni.

anladım senin bana döneceğin yok

sözleri aşağıdaki gibi olan şarkıdır.

ağladım çare olmadı ,haykırdım olmadı
el açtım dualar ettim kabul olmadı...
seni sevip sensiz yaşamakmış benim kaderim ...

perişan halimi göreceğin yok ...

perişan halimi göreceğin yok
anladım senin beni seveceği yok
benimle birlikte gideceğin yok

ben seni seviyorum dediğimde seni seviyordum
ben seni özlüyorum dediğimde seni özlüyordum
ben senin için ölürüm dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum

sensiz geçen her gün bana haram olurken
anılar perde perde karşımda dururken
bensizlik hançer gibi sinende dururken

sanmaki sen bensiz huzur bulacaksın
bir ömür böyle nasıl yaşacaksın

perişan halimi göreceğin yok ...

ne zaman aralıkta bir yağmur yağsa ben istiklalde olacağım
ne zaman bir parfümeriye girsem hala senin kokunu arıyor olacağım
ben kaybettim sen kazandın artık sesimi duymayacaksın ....

hedef 10000

atatürkü seven 10000 kişi bulacağım tarzı grupların sloganıdır.