bugün

entry'ler (23)

en karizmatik çizgi film karakterleri

(bkz: red kit)
adamın sigara içişi bile karizmatik yahu.

justin bieber

Ergen kızların bi tarafını kaldırdığı aslında öyle bir şeye de benzemeyen adını duyduğumda böğğğ diye tepki verdiğim yeni şöhretlerden biri.

ben sevgilime hesap vermem diyen kız

bence sevgili kavramı nedir bilmeyen boş boş atıp tutan kız modelidir.

mini mini bir kuş donmuştu pencereme konmuştu

her çocuğun hemen hemen bildiği çocukluğun olmazsa olmaz hit şarkılarından biri.

terazi burcu

dahil olduğum su grubundan burçtur. dengesiz insanlar gerçekten de bu burçtan çıkar.

iç güzelliği

klişe cümlelerde geçen söz öbeğidir. biri sizin hakkınızda önemli olan iç güzelliği dediyse koşarak uzaklaşın yanından.

arkeoloji

okumak istediğim bölümlerden biridir. ama ailenin verdiği tepkilerden dolayı tercih listesine girmeye bile hak kazanamamıştır. tarihle iç içe olmayı gerektirir.

ygs 2011

geçen sene girip kurtulduğum sınavın 2011 modeli. ösym bu sene de çok ah almıştır.

biyosistem mühendisliği

bu sene namık kemal üniversitesinde de açılan mühendislik dalı. geniş kapsamlı bir mühendisliktir.

facebook tan sıkılma sebepleri

fotoğrafımı beğen diye mesaj atanlardan .

su içmeden önce düşünülenler

Acaba bu sınavlar ne olucak hayat nereye gidiyor.

arkadaşı satmak zorunda kalmak

O an için daha cazip bir durum varsa yapılan eylemdir .

bolu mengen gerede insanlık nerede

malkara keşan hoppala paşam. buna benzer bir söz öbeğidir.

aldatıldığını anlamak istemeyen kadın

mecburdur bunu yapmaya. başka çaresi yoktur. baba evine gittiğinde geri dön deneceğini bilip susan kadındır.

nku sözlük

yazarlığa başladığım sözlüktür. ilk göz ağrımdır. gelişmeye açık bir sözlüktür.

peşinde koşulan sevgilinin kokuşması

koş koş nereye kadar durumunun meydana gelmesidir. o bırakılır. başka birinin peşinden koşulur.

aşık olmayı kimden öğrendik

ben kendi kendime öğrendim. çok çalıştım. bu da bir yetenek.

misafir salonu

evin içindeki en gereksiz alandır. madem oturmuyoruz yakalım gitsin düşüncesi bile akıllara gelebilir.

berke isimli dedeye sahip olma gerginligi

yakın zamanda türeyecek olan dedelerin oluşturduğu gerginliktir. allah beterlerinden saklasın.

ruhunu satmak

bedenini satmaktan daha kötü olduğunu düşündüğüm olay. bedenin tövbesi olur da ruhun olur mu bilemem.