bugün

entry'ler (10)

uzak mesafe ilişkisi

Uzak mesafe ilişkisi nasıl olur ben bilmem. Yaşamadım abi. Yaşamadığım şeyin nesini anlatmaya çalışayım ki? Bilen anlatsın.

hayatım bu akşam yemeği nerede yiyelim diyen erkek

Ben böyle bir erkeğe şahit olamadım. Eğer şahit olan varsa onu alıp saklasın. Çevremde kesinlikle yoktur. Soyları tükenmesin.

çıplak erkek bedeni

Kadın bedeni kadar göze çarpmaz herhalde ama sonuçta onu da Allah yaratmış. Bilemedim şimdi ne desem?

boğaz ağrısı

Boğaz ağrısı için yapılması gerekenler arasında sanırıyorum nane limon var. Çünkü her derde deva.

kıskançlık vs haset

Karşı komşumun tam anlamıyla bana beslediği duygulardır. En içten beddualarımı ona sunuyorum. Allah belasını versin işi gücü ras gitmesin ve bizden uzak olsun inşallah.

dunyanin kahri

Dünyanın kahrı tercih döneminde bana rast geldi heralde çünkü şu an bu dönemin içindeyim ve psikolojim bozuldu.

helikopterin kornası var mıdır sorunsalı

Bence helikopterin kornası yoktur olsa heralde duyardık değil mi? Olmadığı için duymadık canım benim.

halil inalcık

Tarih kitaplarımda karşıma çıkardı. Allah rahmet eylesin ve ygs sorusunda adı geçmişti. O soruyu yanlış yapmıştım.

karısının ne giyeceğine karışmayan erkek

Öyle erkek mi olur canım, ona erkek denir mi ki? Bir daha sorgulayalım. Ben şahsen erkekliğinden şüphe duyarım.

atatürk ün savaşın ortasında fotoğraf çektirmesi

insanın aklını karıştıran bir durum tabi ki ama ben ATATÜRK'ün kötü niyeti olduğunu sanmam. Atatürk iyi bir insandı.