bugün

entry'ler (28)

en yakındaki kitabın 11 sayfasının 7 cümlesi

Evrendeki her şey enerjiden meydana gelmiştir!

yazarların önerdiği ingilizce öğrenme yöntemleri

Kelimeleri Türkçe anlamlarıyla değil, ingilizce anlamlarıyla öğrenin. Farkı göreceksiniz ;).

sevgiliyle ortak olması gereken 3 özellik

güç,
kültür,
sabır.

erken uyanan insan mutsuz insandır

Haftanın 6 günü en geç saat 06.00 da kalkıp acele ve stres içerisinde hayata yetişmeye çalışan beni bir hayli mutsuz etmektedir. Bütün günler birbirine benziyor sözlük!

taksim

neredeyse her hafta sosyal deneylerin yapıldığı güzide semt. bugün bir grup genç sevgiye ihtiyacı olan Zeynep için insanlardan sevgilerini paylaşmasını istedi. çok yapaysınız.

online 750 işsiz yazar listesi

işsiz yazar değil o, kendine vakit ayırmayı seven yazar. işsiz olsa duramazsın.

kalbinizin en çok kırıldığı an

'sana biraz saçma gelebilir ama x ile görüşmeni istemiyorum' bu cümlenin söylendiği zaman, yer, bütün ayrıntılar kafamın içine kazınmış. kurtulamıyorum. zaten bu cümleden sonra ilk panik atağımı geçirdim. hüznüm, kederim ilk günkü gibi.

tatil yerlerinden gelen mesajlar

canıııııım burası çok güzellll, en yakın zamanda birlikte gelelim *

saygısız bir insanla arkadaş olmak

lisede A diye bir arkadaşım vardı, o salakla arkadaşlığımız bir sene sürdü ama bana otuz sene gibi geldi. elimdeki çikolatayı aniden gelip alırdı, sırf para harcamamak için yanında para taşımazdı, arkamdan konuşur ve türlü türlü iş çevirirdi.

psikiyatrik ilaç kullanıp da iyi olan insan yoktur

yaklaşık 5 senedir ilaç kullanıyorum. ilaç ve terapi sürecim aynı zamanda devam ediyor. ilaçlar işe yarıyor yaramasına da vücudumdaki organlara zarar veriyor. siz siz olun bu illete bulaşmayın!

lüks mağazanın ukala tezgahtarı

Şartlar ne olursa olsun, bu şekilde hizmet veren çalışanların savunulacak bir yanı yoktur.

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

Sakın arkanda bıraktıklarına dönüp bakma.

neden iyi karılarla tanışamıyoruz

Karı dediğiniz için.

her şey boşuna

Her şey boşuna... Bu entrye yazmayı düşündüğüm düşüncelerimde boşuna!

yazar nickinden derdini tahmin etmek

cortingen: genetik bozukluktan dolayı tın tın yürüyor.

kadınların tipe baktıkları gerçeği

Karşıdaki kişi kendini iyi pazarladıktan sonra önemsiz olan ayrıntı. Ayrıca sırf bu sebepten dolayı açılmamak nedir yahu!

sözlük yazarlarının itirafları

Ölümden korkuyorum.

16 mart

Senelerdir görüşmediğim bir ilkokul arkadaşım vardı, 00:00'da doğum günümü kutladı. Baya mutlu oldum be sözlük!

insanlar ikiye ayrılır iyiler ve kötüler

Senin için iyi ve kötü olanlar.

nerede bu on ikinci nesil

Sen nerede olmamı isterdin?

edit: Başlıkta on ikinci nesil yazdığını yeni fark edebildim.