entry'ler (72)

laz

SEN GEL HELE RiZEYE NE ÜRETTiĞiMiZi BiRDE YAKINDAN GÖR...

kadın ve teslimiyet

ne dersun..

yalan ve ahlak

ikisi yanyana hiç şık durmamış.

rizeli olmak

Recep tayyip erdoğan, tarkan, köksal toptan, sinan özen, cengiz kurtoğlu, doğuş, sinem kobal, yılmaz morgül, mesut yılmaz, kenan bal, ismail türüt, hülya polat, davut güloğlu, dursun ali sarıoğlu,altay ve sedat peker ağabeyimiz * ... rengarenk bir şehir rize ve çok renkli insanlarıyla hep var olsun...

makyaj yaparak güzelleştiğini sanan salak kişi

kirpik diplerine sürülen göz kalemi her zaman gözleri manalaştırır. diyorum..

istiklal marşı yok cumhuriyet yok ne var lan it

entellektüelim diye geçinen yobazlar, marjinaller, ateistler, solcular, çağdaş yobazlar vb. ile doludur etraf...cumhuriyete sahip çıkabilecek kalan kesimdir. zira bir avuç türk bu vatana sahip çıkmaya yeter.

buneperhizvatizdiz

iyi dilekleri için teşekkür etmek istediğim yazar. hepimiz mesut yaşayalım.

islam dini ile dalga geçmeye çalışan yavşaklar

yavşak kelimesinin az kaldığı, Allahın hidayete erdiresi kişilerdir. iyi kandiller

bazı kızların tiksinti verici özellikleri

giydikleri mini eteği taşıyamamaları. saçlarınada abidik gubidik toka takmaları. güzel olmak uğruna saçmalayanları görmek üzüyor beni. doğallık lütfen, samimiyet en başta.

görücü usulü evlilik

ha arkadaşın tanıştırmış ha komşun ha akraban. hepsi kısmet işidir. zamanında ilkel bulduğum sonrasında en sağlıklı gördüğüm evlilik türüdür. üstelik haftalarca beraber vakit geçirebiliyosun hemde kasılmadan çünkü ailelerin onayı ile oluyor. tanıyorsun uymazsa zaten herkes yoluna. nerdenmi biliyorum şu an yaşıyorum. pişman olmayacağım

müslümanların dönme olduğu gerçeği

allah ın kelamını doğru anlayamamaktan, idrak edememekten kaynaklanan durumdur.

bir kızın bir günde makyaj için harcadığı zaman

ruh haline göre değişiklik gösteren durumdur. herşey yolundaysa cildiniz güzeldir gözleriniz parlıyordur bir allık bir rimel yeterli gelir. birde hayatın alt üst olduğu durumlar vardır ki, göze kalem çekilir az bulunur kalınlaştırılır fondöten le lekeler kapatılır az bulunur dudağa ruj sürülür az bulunur bir türlü güzel hissedemezsiniz kendinizi veee bazende hepsi silinir yüz yıkanır surat topukta evden çıkılır. kendimden örnekler!!

türban takan kadının özgür insan olabilme ihtimali

özgürlük inanmayla başlar. önce yaradana sonra tercihine sonra da tercihiyle her duvarı aşabileceğine.

özürlü annesinin yanında balonla oynayan çocuk

yoktur. işte buna kader diyoruz.

ilişkiyi aşamalara bölen ilginç kız

olayın birde müsade edersem beni de "işte onlardan bi kız"diye nitelendirebileceğini düşündüren boyutu var. kiiii bunu erkeklerin geneli düşünür..

beğenilen kızı rüyada ağaca çıkarmak

içinde muziplik arayasımın geldiği başlık..gülücük gülücük..

üç harfli çağırmak

SÂFFÂT SÛRESi:Mekke döneminde inmiştir. 182 âyettir. Sûre, adını ilk âyette geçen “es-Sâffât” kelimesinden almıştır. Sâffât, sıra sıra dizilenler, saf saf duranlar demektir. Sûrede başlıca, meleklerden, cinlerden kıyamet ve ahiret olaylarından söz edilmekte.

bir günde 3 farklı kıza seni seviyorum diyen erkek

üçü nün yerini dolduran 1 ini buluncaya kadar bu şekilde devam edecek olan erkektir.

kız olsaydım lezbiyen olurdum

bazıları için söylemden öteye geçemeyecek durum. herkesin fantazi olarak görmediği sapıklık ta denebilir.

kız olsaydım lezbiyen olurdum

iğrenç ötesi bir söylem.