entry'ler (123)

sevgilinin daha önceden birisiyle beraber olması

kim ne derse desin iğrenç ötesi bir durumdur götünü de yırtsan kabullenemezsin, en iyi ihtimalle üstünü örtüp düşünmemeye çalışırsın becerebildiğin kadar.

senin kör kütük aşık olduğun kadını birileri zamanında hunharca sikmiş belki içine belki ağzına boşalmış ya da canını yakmış, belki gidip orda burda onu nasıl becerdiğini anlatmış. zor dostum zor belki de bunların hiçbiri yaşanmamış fakat o paranoyalar yok mu hele ki sen zamanında çapkın bir adamdıysan, bazı kadınlara yatakta nasıl davrandığını hatırladıkça
senin sevgiline de öyle davranılmış olma ihtimali aklına geldikçe çıldırırsın.

benim canımdan çok sevdiğim kadın elin heriflerine de seni çok seviyorum, aşığım sana dedi mi? tabi ki dedi. en zoru da bu eski sevgililerden birini tanıyor olmaktır.

biri çıksa bir şey dese de ne kadar yanlış düşündüğümü anlasam ve şu konuyu aşabilsem diye dua eder oldum.

ışid pkk sürtüşmesinde ışid i destekleyen zat

kız kardeşine,annesine,teyzesine,sevgilisine gözünün önünde tecavüz edilmek istenince yardım isteyecek kimse bulamayacak zattır evet çünkü zamanında buna yeltenen yunanlıların ve tüm emperyalist devletlerin anasını bizzat sikmiş, onları çıktıkları deliğe sokmuş ve bundan sonra buna yeltenecek olanların da anasını bizzat sikecek olan zattır.

o dağdaki leş kargaları gibi her türlü kalleşliği köpekliği yapıp götü sıkışınca dövlöt bözö böhmiiiy diye ikiyüzlülükle zırlamadan evvel eline silahı alıp işe girişecek zattır da aynı zamanda. biz zaten pkk denen köpek sürüsüne şehitler veriyoruz kanımız akıyor, ışidle mi korkutacaksınız bizi? en azından sizden daha delikanlı adamlar çıkar karşımızda birebir savaşırlar.

yalnız olmanın asıl nedeni

güzel kadın kıtlığı, üzgünüm türk kadını son derece çirkin.

yazarların burçları ve yükselenleri

Yengec erkegiyim, boga kadinlari calsin kapimi

boğa burcu kadını

yengeç erkeği için müthiş uyum demektir, lakin etrafta nedense pek rastlayamadığım kadındır.

yeni nesil gençlerin asosyal ve çekingen olması

ülkemizin sahte ve bir o kadar da tiksinç muhafazakar yapısından kaynaklı da olabilir. her şeye ayıp gözüyle bakan bir çevrede kolay değil sağlıklı bir birey olabilmek. gerçekten dediklerini kendisi de yapan bir toplum olsa gam yemeyeceğim, ahlaktan bahsedip baldızına sarkan tiplerin ülkesi burası.
90 doğumlu birisi olarak ben de dahil miyim acaba bu gruba?

190 boyunda kaslı yakışıklı kumral türk erkeği

kişisel evrimini tamamlayamadıysa çirkin ve aptal kızların elinde heba olur onca yakışıklılığına rağmen. benden söylemesi mal mal triplere girmeyin sizin adınıza utanıyorum bazen.

not: boyum kısa değil 1.87, gözlerim de yeşil, kumralım da. kıskandığımdan değil onu bil.

çok yakışıklı bir erkeğin çirkin sevgilisi

uzun süre yalnız kalıp artık bu durumu değiştirmek istemiş olan erkek olabilir bu kişi. kızın duygularıyla oynamak vs hiç aklına bile gelmiyo olabilir. yalnızlık o kadar baymıştır ki hayalindeki kadını öldürüp sırf konuşacak birileri olsun diye hiç beğenmediği bi kızla bu ilişkiye başlamış olabilir. ilişkiyi başlatmak çok olay olur onun için tipinin tüm avantajlarını ilişki süresince kullanır, trip çekmez dırdır yoktur ama içinde kocaman bir boşlukla gezer. her öpüşmede her sevişmede her boşalma sonrası ne kadar yalan bi ilişki yaşadığı gelir aklına ama olsundur en azından yalnız değildir. yerse.

bir erkeğe en çok yakışabilecek araba modeli

opel corsa değil kendimden biliyorum, içinde kocaman kalınca hiç de yakışmıyor. alfa 159 olabilir.

uzun boylu kızlar

1.87'lik bir erkek olarak hayatıma hiç sokamadığım kadın tipidir malesef. nerede yaşar bu uzun boylu kızlar anlamadım.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

okulun uzaması, aileden para almak, kendi ayakları üstünde duramamak

üniversiteyi odtü de okumamış insan

üniversiteyi itüde okuyorum, ablam odtüde akademisyen, liseden en yakın arkadaşlarımdan biri odtüde. defalarca gidip geldim odtüye, ortamlarında takıldım, okulun içinde kaldım ankarada çok vakit geçirdim ettim falan. bir sürü de odtülü tanıdım öğrencisinden akademisyenine. eyvallah gayet modern ve güzel bi okul, eğitim de kaliteli biliyoruz da bu kadar abartmak fazla gençler. okulun ismi okulun önüne geçti resmen saçmalamayın. hiç bilmeyen biri şu yazılanları okusa neler hayal eder kim bilir?

29 yaşındaki kadın

tam yalanacak kadındır

yalnızlık

yağmur damlaları cama sakin sakin vururken insanı bir başka hale sokandır.

sevgilinin olmaması

hep bir yanının eksik kalmasıdır, hiç bir zaman tam anlamıyla mutlu olamamaktır, griliktir.

190 boyunda fit yeşil gözlü erkek

yatağa girmek için uğraştırmayan güzel kızlarla ilgilenirler genel olarak kızlar söyleyeyim. pek de tatmin edicidirler (bkz: swh)

üniversite mezunu olup midyeci kadar kazanamamak

para kazanıyoruz kazanmasına da iş stresli. herkes yapamaz.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

sırf içindeki o orospuyu öldüremediğin için neler heba oldu, nelerden mahrum kaldık, hayatımız nasıl cehenneme döndü farkında mısın?

pkk nın açılımı olabilecek şeyler

piç kurusu köpekler.

çok istenen şeyin vazgeçildiğinde gerçekleşmesi

külliyen yalandır. istenen şey her ne ise uğrunda mücadele etmek, ter dökmek, kafa yormak gerekir. bu hayatta bedelini ödemediğin hiçbir şeyin sahibi olamazsın.