bugün

2 gün sonra kapısının önüne bir elinde bıçak diğer elinde silahı olan mücahitler geldiğinde kaçacak delik arayacak zattır aynı zamanda. aynı zamanda kız kardeşine,annesine,teyzesine,sevgilisine gözünün önünde tecavüz edilmek istenince yardım isteyecek kimse bulamayacak zattır. "durun bir dakika, bizde müslüman reröröre" diyemeden canlı canlı gömülme ihtimali olan zat da olabilir. bunu okurken "ne alaka amına kodum beyinsizi" diye düşnüp çıkarım yapamayacak kadar dar görüşlü zat aynı zamanda. pkk sempatizanı değilim.
ışid'in barzoları öldürmesiyle kendilerine gelen yoldaki engelleri bir bir kaldırdığını farkedemeyen zat aynı zamanda.
ışidin turkiyeye girebileceğini sananların hedesidir.
ışidin türkiyeye girmesini topyekün işgal olarak algılayan zat aynı zamanda. terör eylemleri hakkında hiçbir bilgisi yoktur tabi.
pkklı köpekleri destekleyecek kadar aşağılık olmayan zattır.
bütün pkklı köpeklere ölüm!

ayrıca pkklı köpekler ellerinde silahlar ve molotoflarla türkiye sokaklarında terör estirirken kimse korkmuyor mu?
sizin ideolojinizi sikeyim.
kendisine hangisinin daha iyi çıkar sağlayacağını kestiremeyen zat.
kız kardeşine,annesine,teyzesine,sevgilisine gözünün önünde tecavüz edilmek istenince yardım isteyecek kimse bulamayacak zattır evet çünkü zamanında buna yeltenen yunanlıların ve tüm emperyalist devletlerin anasını bizzat sikmiş, onları çıktıkları deliğe sokmuş ve bundan sonra buna yeltenecek olanların da anasını bizzat sikecek olan zattır.

o dağdaki leş kargaları gibi her türlü kalleşliği köpekliği yapıp götü sıkışınca dövlöt bözö böhmiiiy diye ikiyüzlülükle zırlamadan evvel eline silahı alıp işe girişecek zattır da aynı zamanda. biz zaten pkk denen köpek sürüsüne şehitler veriyoruz kanımız akıyor, ışidle mi korkutacaksınız bizi? en azından sizden daha delikanlı adamlar çıkar karşımızda birebir savaşırlar.