entry'ler (81)

genel hitap kelimesi

Pişşt, yaşıtlarıma tabi.

bir uydurma facebook haberi yap

ŞOK iDDiA!!
Dinozorların yok oluşunun sebebi ameriga mı?
Rivayetlere göre ameriganın meteor yağmuru yaptırımı sonucu dinozorları kaybettik.
Her beğeni bir tokat her yorum bir beddua.

en sık söylenen yalan

iyiyim ya daha n'olsun? @

gece sözlüğe giren kızın amacı

Zaman öldürmek olabilir mi acaba? Aa ama doğru siz altında fesatlık aramazsanız duramazsınız di mi?

bu soğukta göbeği açık gezen kız

Tercihi bu yöndedir. Herhangi saçma bir kılıf uydurulmamalıdır.

yazarların en sevdiği süper kahraman

Aquaman ve Batman hayranıyım. < 3

sigara içmeyen kız

Alakası yok bu kızlar canının değerini bilen kızdır. Sigaradan tiksinir, kokusunu sevmezler. Ve de genelde sigara içenleri gördüğünde 'mal ya bakar mısın iyi bir halt ettiğini sanıyor ' diye söylenirler.

Not: ben

hoşlanılan sözlük kızının mendilini önünüze atması

Sümüklü olmasında, yanlış alarm can sıkar.

sözlükten kız düşürmek için akp karşıtı olmak

Kızlar zekidir. Sizler gibi düz düşünmezler. Konun enini, boyunu düşünür. Düşen kız düşmek isteyen kızdır. Yani 'oo akp karşıtı, ooo Atatürkçü, oooo akpci' diye size özel muamele göstermezler.

cerrah ve hakim oğlu olmak

Doğuştan beklenti içerisine sokulan çocuk. Çocuğun da en az annesi ve babası gibi kaliteli bir mesleğe sahip olman beklenir. Doğduğu an şanslı ve zeki ilan edilirler.

türbanlı kız kardeşi parkta kucakta görmek

Türbanla alakasının olmadığı bir durum , türban kavramını benimseyememiş bir kız kardeşe sahip olduğunuda gösterir tabi..

insanların izlerken ses duyduğunu iddia ettiği gif

Vallahi duyuyorum çok ilginç.

yolda kürt görünce yapılacaklar

Gayet normal davranmalısınız çünkü onlar kardeşiniz.. Zaman zaman kardeşlerin arasında anlaşmazlıklar olabilir tabi. Karşılaştığınız insanın sizle olan ilişkisine göre selam verin, gülümseyin, kaç çatın, yüzünüzü çevirin hatta karşı kaldırıma geçin.

bir kızın size yavşaması

Götünüzü kaldırmamalı, gayet normal karşılayabilmelisiniz..

kadınlar da askerlik yapsın kampanyası

isteriz, bir kadın olarak askerlik yapmayı çok isterim.. Keşke karar çıksa.

sevgilinin yanında garsonu azarlamak

Karakter yetmezliği volbilmemkaç. Böyle mi göze girildiğini sanıyorsunuz?

kendini doktor sanan tıp 1 öğrencisi

Aman biraz göz yumun o kadar çalışıp çabalıyorlar..

kilo vermek

Liseden sonra bir adamın tepkisine içerleyip kilo verdim. Şu an senin gibi nefes aldığımı, yaşadığımı hissediyorum. Eskiden olanı alıyor, kıyafet denemiyor, mağaza gezmiyordum. Şimdi nefret ettiğim şeyler hobilerim oldu.
Seve seve tabağımı paylaşıyorum, kıyafet deniyorum, dere tepe yürüyorum. En önemliside sağlıklıyım. ideal kilondasın ayrıca kendini daha fazla zorlama bence.

sabun farklı renkte de olsa hep beyaz köpük çıkar

Çünkü beyaz çıkar şaka şaka aslı bu, sabun köpüğünün büyük bir kısmı havadır. Hava bu köpüklerin içine hapsolmuştur ve sabunlu suyu inceltir. Havanın giderek incelttiği bu su tabakasında bir renk görülmesi artık zordur.

sözlük yazarlarının etnik kökenleri

Tatar Türk'üyüm.