bugün

Sizin yakışıklı olduğunuzu gösteren sebeplerden biridir.
direkt hava soğumaya başlar üzerinize kalın bişeyler alırsınız.
çirkin ama paralı olduğunuzu gösteren sonuçlardan biri de olabilir.
sizden hoşlandığının göstergesidir.
türkiye de biraz zordur.
ilk adımı erkekten beklemiyordur .
Şuan gerçekleşiyor.
iki kızın size yavşamasından daha iyidir. karar aşaması daha kolay olur.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
Kendisinden direk sogutacak harekettir. Ilk başta hoş gözükse de soğursunuz.
(bkz: acı ama gerçek)
bazı erkekler tarafından "yavşamak" olarak adlandırılacağı içindir ki, çoğu kız hoşlandığını belli etmez.
(bkz: yavşıyor mu hoşlanıyor mu ikilemi/#16611107)
Cüzdan tehlikededir.
anavatanı türkiye olmayan yakınlaşma.
Adamın bi taraflarını kaldırır. Tıpkı bu okul döneminde olacağı gibi...
hiç havaya girme çünkü beş dakika önce de başkasına yavşıyordu(tüme varım).
yavşayan kızlar ikiye ayrılır çirkin, bakımlı bakımlı olanlarda...
keşke bana da denk gelse dediğim olay.
hayattaki şansın
doğal bir olay hoşuma gitse de her kız bana sevgi katamayacağı için boş bir girişimdir.
(bkz: ayaklarım güzel mi diyen kadın)
Aslında şoka girenler yapıyor; hayatımda en yakın kızla birlikte olduğumda tevbe estağfirullah kız benle konuşmaya çalışıyordu, konuyu sohbeti kurmuşuz öğle arasını sırf kızla konuşurken harcamışım. Her tenefüs kalbi küt küt atıyormuş konuşmazsa rahat etmezmiş, benden hoşlanıyormuş, umarım sen de boş değilsin falan ya ben okulda her kızla bakışıp, ego tatmin eden biriydim.

O kız sadece bana bakacaksın demiş kadar oldu bu kabul edilemezdi...

Çekik gözlü eşek gözlü ceylan gözlü mavi gözlü ela gözlü yeşil gözlü kahverengi gözlü kömür gözlü vs vs vs...

Bütün bunları bir kız için elimin tersiyle itecektim, ben erkeklerden hoşlanıyorum diyerek sohbeti bitirdim. Akabinde yakışıklı erkekler hep gey oluyor iyileri gey oluyor biz de itin kopugun arasında kalıyoruz dedi umursamadım, okul bitene kadar dedikodumu yaptılar...

Bir arkadaş grubu o öyle biri değil seni reddetmiş işte deyip benim kaçındığım ağlatmayı başarmış...

Ya yavşama olur ama kesinlikle heyecanlı olur, çapkınlık yapıp aldatmak için erkek arkadaş arayan kız yoktur diye tahmin ediyorum.
Gurur okşayan ve özgüveni yükselten bir olaydır. O kadar. Daha fazlası olamaz.

Not: benim için.
Hele bir de kilolu ise . Gel de kalbini kırmadan uzaklaştır kendinden şimdi ...
yüksek ihtimal hayatım boyunca başıma gelmeyecek olandır. Bu yaşıma kadar gelmediyse bundan sonra da gelmez.
Belli dönemlerde başımıza gelebilen br hadisedir. Duygularını bastıramayan kızların olağan davranışlarıdır. Ilerisi olur olmaz orasını bilemeyiz fakat güzel hissettirir, başınız bağlıysa bu olay çok sık yaşanabilir, sabrınızı da zorlayabilir.