bugün

entry'ler (6)

ılıca şelalesi

hiç gitmediğim fikriminde olmadığı ama sözlük sayesinde merak ettiğim şelale hadi bakalım bir bahane olsada gezsek.

lc waikiki

eskiden çocuk giyim ürünleri satan maymun gibi bir figürleri vardı yanlış hatırlamıyorsam o kadarda pahalıydı ki yada bizimkilerin durumu yoktu komşunun çocukları o meşhur amblemli giysileri giydikçe dertlenirdim hiç unutmam annem penye bir hırka almıştı çocuk aklı çok mutlu olmuştum. şimdilik bir mağazalarını satın alabilirim ama genede o hırka kadar mutlu etmez öyle işte lcw.

sözlük yazarlarının hayalleri

yemyeşil bir köye yerleşip trafik, geçim derdi olamadan mandıra filozufu misali yaşamak.

sultangazi

Ramazanda açık mekan bulamayacağınız ilçe yahu bunun kalp hastası var tansiyonu var şekeri var ameliyat olanı var . Acil durum denen bişey var ramazanda gidilmemesi gerek gidilecekse de yolluk alın aç kalırsınız mazallah
hee bide spor klübü vardır dillere destan bal liginde mücadele eden 3 lig hayalleri suya düşsede yılmadan devam

kemerburgaz üniversitesi

Ilk entryi ben yazayim bari hazırlik sinifi ömür törpusu olan genel anlamda egitim kalitesi iyi ancak henüz sistemini oturtamamis yurdum üniversitesi zira aksamdan sabaha fikir degistiren cin gibi hocalara sahip guzide üniversitem.

tranko buskas

Bazen işe yarayan bazende yaramayan kendisi ile ciddi düşündüğüm minik truncu hap pir pir atan kalplere birebirdir.