bugün

entry'ler (316)

beyaz tv

Adam gibi tv kanalıdır.

ankara ya deniz getirdim

bizzat şahsım tarafından gerçekleştirilmiş olaydır. kemal bey anlamaz bunlardan cehape belediyeden anlamaz.

bugün ne renk sütyen giysem sorunsalı

Karar veremediysen takma görene akşama malzeme çıksın.

mozart çalarak uyandıran davulcu

Çal lan şöyle oynak bişeyler diycek dayılara rağmen entel ve zengin kesimden topladığı yüklü bahşişle davulculuğu bırakır.

atmde para çekerken arkadaki bayanın ooo demesi

Fakirler dolmuş atmden 5bin çekemezsiniz diye bre cahil günlük limit 1000 derken para çekme masrafı alınmadan çekilebilecek sınır 1000. Eğer 5 bin lira çekersen 140 lira masraf ödersin. Hayır bankacı değilim. Kızlar selam.

beyin yakan sorularımız

Evren sürekli genişliyorsa- ki bilim dünyası nerdeyse tamamen bu görüşü kabul ediyor - evren nereye doğru genişliyor.

beşiktaş futbol takımında çirkef futbolcu olmaması

Beşiktaşa karşı kimsenin antipati duymamasının sebebidir.

mustafa kemal atatürk vs recep tayyip erdoğan

Atatürkün nutuk kitabını okuyanlar bilir zaten erdoğanın hitap şekli ve konuşmasındaki detaylar filan tamamiyle aynıdır. iki liderde aynı şekilde yaptıklarından bahseder yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır mesajı veren konuşma tarzına sahiptirler. Ama şöyle bi gerçek var ki bugün seçimde atatürk ve erdoğan yarışsa erdoğan seçimi alacaktır. istediğiniz akademisyenle konuşun bugünün türkiyesinde atatürk erdoğanın karşısında kazanması zordur.

ben atatürk ü seviyorum diyen akp li

Ya yalancıdır ya da iki yüzlü belkide komutanlık yeteneğini seviyordur.

kitap okumayı sevmek

Kitap okumayı seven zeki insan kitaba para vermez yani çok zekiyim ya ben hep kütüphaneden ödünç alıyorum kendi kitaplığım olsun bak ben bunları okudum havası vermek isteyen insan parasını kitaba verir gibime geliyor yıllardır yanlışta olabilirim kitap amaç değil araçtır yaşasın entryde sosyal mesajın ırzına geçen yazarlar!

türk olmadığı halde kendini türk hisseden insan

Ne mutlu türküm demekten korkmayan yazardır keşke soyum oğuz türklerine dayansa da türk olsam diye iç geçiren insandır.

birinci nesillerle konuşmak

Efsane bi insanla konuşuyormuş düşüncesi îçine sürükler insanı çok heyecan vericidir. Ver elini öpem ağabey dedirtir.

yeni sevgiliye sorulacak ilk soru

Ne kadar namuslusun?

türkiyenin yetiştirdiği en büyük hırsız

Cem uzan.

yazarların en sevdiği insan tipi

Edepten yoksun olmayan..

hiçbir erkeğe güvenmeyen kız

Erkekler tarafından "genelleme yapan kız" olarak bilinir. Ama çıkın birinizde delikanlı gibi şaşırtın bizde genelleme yapmayalım.
(bkz: erkek değil misiniz hepiniz aynısınız)

boyu 1 85 den kısa olan erkeğin yaşama nedeni

Salak bir kız bulup orasını burasını ellemek. Ki zaten erkeklerin yaşama nedeni bu.

ben bu yazıyı ona yazdım

(bkz: çokta tın)

sevgili yaptıktan sonraki mallıklar

Külliyen masrafsın amk diyip ayrılmak.

kemalistlerin en sevdiği beş kelime

Ayakkabı kutusu
Koyun
Şeriat
Tayyip
Yobaz.