bugün

yalnız atm 5000 tl veremez limit maksimum 1000 tl bazen de1500 tl dir. kısacası götten uydurulmuş bir olaydır bu efendim.
ben fakirim. bankam da fakir. hesapta param olsa bile günlük para çekme limitim asla 5000TL olamadı.
zavallı bir erkeğin hayatının bi kaç dakikasıdır. Karakteri hakkında çokça açık verendir. Yazık.
yatağa attıysa başarılı, atamadıysa boş beleş durum bildirimi.
(bkz: konfetileri alıp gelelim mi)
"nasıl..? dar ve sıkı. siz de beğendiniz değil mi?" cevabı verilmelidir.
atm den daha önce 1500tl üzerinde para çekmemiş yazar beyanatı. ayrıca neden "özel bir banka"? devlet bankasında trilyonlar bulunamaz mı?
Bayanın paragöz olduğunu gösterir. Ayrıca Emekli bir amcanın maaşının tamamını bile çekemeyen ben bu 5 bin tl nin nasıl çekildiğini merak ediyorum doğrusu.
Fakirler dolmuş atmden 5bin çekemezsiniz diye bre cahil günlük limit 1000 derken para çekme masrafı alınmadan çekilebilecek sınır 1000. Eğer 5 bin lira çekersen 140 lira masraf ödersin. Hayır bankacı değilim. Kızlar selam.
Para avcisi.
kart ve hesap güvenliği adına, bankanın limitine göre 1500 liraya kadar çekilir, geri kalan ancak bankadan çekilir Ogün hangi atm ye gidersen git sittin sene para vermez günlük limit diye bir kavram var. Hala 5000 lira çekilir diyen fakirlerin olması düşündürücü.
teknik bir bilgi vermek gerekirse finansbank atmlerinden günlük 8000 tl çekilebilmektedir.

garanti bankası hariç diğer tüm bankaların atmlerinden de anlaşmanıza bağlı olarak 2500, 3000, 5000 gibi günlük çekim limitleri oluşturabilirsiniz. yalnızca garanti bankasında bu limit 1500 ile sınırlıdır.
1500 tl ye ooo diyen hatun kezbanligi.