bugün

bir tanesiyle alanya'da tanıştığım hatun topluluğu. o kadar uzun bacaklı sarışın renkli gözlü güzel rus hatunlar arasında tam anlamıyla esmer bir bomba gibiydi. ince yapılı rus hatunların aksine, dolgun göğüslü, dolgun popolu, etli butlu ideal kadın profili çiziyordu. "keşke soykırım yapmasaydık da bu güzel hatunlarla daha yakın olabilseydik" dedirten hatun topluluğu.
(bkz: ermeni erkekleri)
Türk kızlarına çok benzeyen,hatta farksız olan Ermeni ırkının kızları.
madem ki ermenisin her önüne gelene vermelisin denen tipteki kızlardır.
(bkz: bi siktir git)
başlıkları işte daha fazlasını haketmez...
türklerle bir başka memlekette karşılaşırlarsa, diyelim aynı sınıfta bir ermeni var, 'mesafeli ama sıcak, sıcak ama uzak' bir bağ kuran kızlardır. bugüne dek iki farklı okul ve sınıfta ermeni bir kızla aynı sınıfa düştüm oradan kafam karıştı. son tanıdığım ermeni kız ise kim kardashian'a benzemek için kıçını yırttığı belli olmasına rağmen benziyordu da gerçekten. yani en azından suratı ve götünü benzetmişti, ona benzemene gerek yok diyecektim okulu bıraktı yavşak.
kalın belli ve kalın kaşlı insanlardır. çok kıllı olmalarına rağmen, rastladığım sarışın ermeniler gayet güzeldir.
normal kizlardir.. nefes alip verirler yani..

e bu kriterde bizim icin yeter..
büyük burunlu kızlar. ayrıca çirkinlerdir nedense.
nefes alıyordur.
gerisi teferruattır.
Pek çok türk'ten daha çok türk'e benzerler.
Guzel yurdum insanidir. Bir donem birlikte calismistim. Soylemese ermeni ve hristiyan oldugunu anlayamazdim. Ibadet haric bildigin turkten hicbir farklari yok.
orta anadolu ve doğu anadolu bölgesinde türdeşilerine sıklıkla rastlanabilecek kız türüdür.
(bkz: kim kardashian)
Boyları kısadır.
esmer bomba.

edit: zoruna mı gitti kardeş.
rusların esmer versiyonu.
Rus kızlarından farkları esmer olmalarıdır.
türkiye'de yaşayanları normal olarak türk kızlarına benzer, ancak ermenistan'da yaşayanları ise daha çok ruslara benzer.
modern olanları daha bi güzel olur. örnek olarak: abd, rusya vs.. gibi ülkelere göç edenler.
şekil itibariyle türk ve ermenileri ayırt etmek zordur.
Kimi kardashianini kardesi olabilir.
türkçe konuşmalarına bayıldığım kızlardır.
sarışınlarıda vardır.
Benim rakın kok ta görmüştüm. Gözlerinde muhtemelen yeşil lens vardı boyunda haç ve haçtan yüzükler felan aynı serviste hazerfen e kadar beraber gittik. Yanımdaki abi söyledi bak bu kız ermeni diye. Hiç yadırgamadım ne tatlı şeydi o öyle sarışın 1.80 boyunda ve yeşil gözlü.
türk erkekleri tarafından çok sevilirler. türk erkekleri onlara aşıktır.