bugün

tek bir dilek hakkı olanın; sonsuz dilek hakkı dilemesi... * (bkz: masumiyet)
+ yalnızca bir dilek hakkın var.
- git başımdan.
+ peki sen bilirsin...
özür dilerim cevabı verilebilecek soru.
insanın herzaman karşısına çıkmayacak bir durum olup doğru ve genel anlamda bir karar vermelidir kanımca.

(bkz: zengin olmak) * * *
bazıları için hiç düşünmeden cevap verilebilecek sorudur.

o'nu tekrar görmeyi dilerdim. Cennetin 6. Bahçesini...
sonsuz dilek dileme hakkı hakkının istenmesi gereken durumdur.

yazarın notu: sevgili moderasyon forum tarzı ankete forum tarzı cevap sizce çok mu abesle iştigal?
(bkz: 100dilek hakkı veren cin)
(bkz: dilek)
lost hiç bitmesin cevabı verilecek soru !!!
-pişşt! yalnızca bir dilek hakkın var. dile benden ne dilersen!!
+hadi len ordan. yalan söylüyosun. kimi kandırıyosun sen. valla mı lan doğruyu söyle?
-bir dilek dedik lan doğruyu söylememi mi istiyosun!! hay bu türkler. yok lan. yalandı yalan. git işine hadi.
"saçmalamakta sınır tanımayan eski sevgilimin beni bir daha arayıp sormamasını, beni merak etmemesini, hayatımda ne olup bittiğini öğrenmek için kırk takla atmamasını, cici arkadaş ayağına hayatımdan çıkmamak için çaba göstermemesini, kısaca beni rahat bırakmasını ve defolup artık kendi hayatına gitmesini dilerdim" diye yanıtlayacağım soru formunda başlıktır.
(bkz: huzur)
-özgürlük.
+yalnızca tek bir dilek hakkınız var.
-gerçekleşecek mi?
+bunun hakkında bir bilgi verilmedi.
-... *
(bkz: yarrak afedersin)
Tek dilek hakkına her yöne (her cine) 10.000 sms alınması sonucuyla hoş bir durum oluşurdu kanımca.
sınırsız dilek hakkı.
sağlıklı ve paralı olmak.
bir tane daha "atatürk".
okulda yöneticiler öğrencileri değilde öğrenciler yöneticileri yönetsin kafi.
(bkz: zıkkım)
ibrahim abi (tatlıses) yıllar önce yazmış söylemiş;
"bir tek dileğim var mutlu ol yeter".
bir tek dileğim var, uludağ forum olsun.

edit: allahım bu dileğimi kabul ettiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır, valla saol ya
+rep.
-: herhangi bir kişi dilek: dilek +: uggly shit

- uggly shit sana bir mail gelmiş.
+ kimden?ne yazıyor?
- god@godmail.com diye bir adres. tek bir dilek hakkınız var. reply seçeneği ile beliriniz. yazıyor
+ hehe.... lan ne yazıcaz şimdi cevap olarak
- ...
+ ...
+ fikrim geldi! fowardla bunu altına ekle ama bu mesajı 10 kişiye gönder 1 dilek hakkın daha olsun. bu şekilde reply'le bir de.
- ehehe. oğlum çok komiksin... *

(bkz: diyalogta kendine iltifat ettirmek)
türkiye'de ne kadar artniyetli bir şekilde türkiye alehine çalışan insan varsa hepsi yok olsun, birdaha da öylesi gelmesin bu ülkeye.