bugün

entry'ler (10)

hakkımı helal etmiyorum

Beni haksız yere silip etrafımdaki insanlardan beni kopardığı için ve kıskançlıktan çatladığı halde bana iftira atarak kendini tatmin eden o vicdansız, haysiyetsiz, kendini bir şey sanan arkadaşa hakkımı helal ETMiYORUM ETMEYECEĞiM.. Ettiğini bul...

kuzene aşık olmak

Kuzene aşık olmak mı o nasıl bir şey derdim hep, ta ki her ayrılışımda kalbimin yandığını hissedene, evlendiğinde gülümseyip kalbimin yandığı hatta nişanlanmama rağmen hala kalbimin sızısı olduğunda anladım olabileceğini.. Hep ensestlik olduğunu düşünürken neden şimdi biz bebek bekliyoruz dediğinde ağladığımı anlayamadığım durum. Ayrıca acaba bana mı yazık karşımda bana aşık olana mı bilemediğim durum..!

kızlar neden okumalı

Erkekler de çok okumalı ancak kızlar çok konuştuğundan boş konuşmamaları adına daha çok okumalılar.

kulağa hoş gelen isimler

Feride ismi kulağa oldukça hoş geliyor. Sanki bu isimdekiler hep çok güzel çok akıllı olurmuş hissi veriyor.

teoman

Unutulmaz rock müzik sanatçısıdır. Şarkıları dilden dile nesilden nesile geçecek eşsiz bir sestir.

kimseyle göz teması kurmadan yürüyen kız

Toplumsal baskılardan çekinen ve daima sosyalleşmekten korkan kız davranışıdır. Destek gördükleri zaman düzelip, sosyalleşebilir duruma gelebilirler.

adamına göre muamele

Çıkarlarını düşünüp hareket eden insan davranışıdır. Hoş karşılanmaz ve takdir görmez.

beni kimse sevmesin diyen kisi

Sevilmekten korkan ve sevmeyi beceremeyen kişi örneğidir.

evlenme zamanı

Mantık ve duyguları harmanladığınız zaman evlenmek için doğru zamandır.

hoş geldiniz

Gittiğiniz yerde hoş karşılanıyorsanız duyacağınız kelimedir.