bugün

Bu ülkenin bu hale gelmesine bunca zarar görmesine Sebep olanlara da destek olanlara da hakkımı helal etmiyorum.
direniş adı altında ekonomiye balta vuranlar cana mala kıyanlar zarar verenlere provokasyon yapıp onlara destek olanlara karşı asıl yapılması gereken gerçek eylem budur.
iktidar yaptığı torpillerin, zorbalıkların hakkını nasıl ödeyecek peki diye sordurtan, hak yiyip hak hukuktan bahseden insanın yandaşının yanılsamasıdır. Asıl hakkını helal etmeyecek varsa o da iktidar yanlısı olmayan halktır.
gölcük'te 2 aylık bebeğini tek başına bırakıp sikişmeye giden öğretmen seçil müge doğanay in kararı açıklayan mahkeme heyetine sarf ettiği sözlerdir.

hakkı mıydı onun sikiştiği, helal etmemesi de normal. hakkı verilir mi kimseye pis kevaşe

not : yalnızca sikişen bayanlar lütfen bu söz size değil. siz devam edin ancak bebeğininizi öldürmeyin.
helal etmiyem hoca efendi... edenin amisina koyim..

(bkz: helal etmiyem)
(bkz: hakkını al da git)
Hayatimda ki en büyük pişmanlığıma hakkımı helal etmiyorum. Onu da kendimi de affetmeye hiç nlyetim yok.
Beni haksız yere silip etrafımdaki insanlardan beni kopardığı için ve kıskançlıktan çatladığı halde bana iftira atarak kendini tatmin eden o vicdansız, haysiyetsiz, kendini bir şey sanan arkadaşa hakkımı helal ETMiYORUM ETMEYECEĞiM.. Ettiğini bul...
Sikindirik bir dersi ikinci sefer almama rağmen beni sekiz puan vermeyerek geçirmeyen orospu evladına hakkımı helal etmiyorum.
268 tane makam aracı kullanıp vergilerimi çarçur edenlere hakkımı helal etmiyorum.
Şimdi bir helallik isteme furyası başladı.
Etmiyorum.
Çerez paranız için heba olan hayatımız için hakkımı helal etmiyorum.
Toplu ulaşıma bedava binen herkese...
arkadaş sözlüğü allah sanıyor galiba.
o kişiyi acikliyorum 'kedilerin babası' evet. bu.
haklı olan kişinin dine ritüelde isyan sözleridir. ahirette bunun hesabını hak edilmeyen kişi verecektir.

ferrarimisin murat 124 müsün birader çok boş birisin sürekli sözlük içi konularda varsın yazarmısın soytarımısın. evet..
Demokrasiyi kendi çıkarları için katleden tüm açgözlü müşriklere hakkımı helal etmiyorum. Tanrının gazabı üzerinize olsun tez vakitte.
Sen anlat da dinleyelim memleket sevdalısı. Çalıp çırpmayı sizden ala bilen mi var?

Seninki seçilene kadar devam. Ha gayret.
gelecek cevap : hakkını da al git.
Erdoğan: ne diyo ya bu?
Ysk da yer alan o 7 üyeye ülkem adına hakkımı helal etmiyorum.
Köfteci Yusuf zaten senin hakkını her gün yiyor kafana takma kardeş.

(bkz: Bilal Erdoğan)
Hakkını helâl etmek istemeyen kişi cümlesi.

Aynen öyle. Her türlü yanlışı yap, hata üstüne hata yap, milletin burnundan getir ondan sonra helallik işte.

Komşumuzdan bahsediyorum tabii ki. Mahallede huzur bırakmadı.
17 yaşımdayken son kez gördüğüm bir lise arkadaşımın yüzüne karşı kurduğum cümle.
O ayni ataiz, kurbanda da kavurma kasiklar sikilmadan. Ekmegini banmasini demiyorum bile.