entry'ler (19)

harbi kiz 2

devam filmi mi nedir bu ya?

bir yazar.

sözlükteki en karizmatik yazar

eğer fotoğrafındaki kendisiyse wakin'dir. o şapkayı beğenmedim ama canım 14 15 yaşlarındaki çocuklar takıyor cıks.

yazarın nickinden dün gece naptığını tahmin etmek

alliswell: film falan izleyip çekirdek citlemistir. nicke bak kucuk polyanna.

sözlük kızlarından gelen ahlaksız teklif

en fazla "nickaltimdaki o gereksiz yazini siler misin"dir.

kafası güzel ünlü erkekler

leo nerde?
johnny nerde?
ve tabi ki rte nerde?

boş liste.

gnctrkcll

bana da konusmamiz lazim... diye mesaj atmislar. adina bakmadan once psikopat eski sevgilim sandım dedim aha yine gotumden kan alacak. bir daha boyle seyler yapmasinlar olusumu.

pıttına korum

iyi ki aynı nesile denk gelmemişiz amk. bizim eskiler bize böyle şeyler öğretmedi vallahi.

sürekli dışardayım diye ayrılan sevgilim haklımı

sevgilin de haklı, an itibariyle sözlüğü foruma çevirmiş olduğun için seni çaylak edecek olan mod da haklı.

şevval duru

kilodan birikmiş yağları meme diye bizimkilere yutturmuş ergen kızımız. allahım pozlara bak ya ühüh.

redbull icen at

efektli fotoğraflarda pert, doğal olanlarda hoş gözüken yazar. terslediğimiz için üzgünüz.

marjinal tosbaga hangisiymiş onu söylesin bari eheh.

sözlüğün en güzel kızının aylardır yazmaması

belki senden kaçmıştır. ilk başlarda vicdanı el vermiyordur senin gibi hasta birini tek başına bırakmaya. gerçi seninle değil ay saniye bile geçiren kızın aklından şüphe ederim ama, neyse.

üzücü durumdur.

kocam mısın abim misin babam mısın diyen kız

rest çekmeye çalışan kızdır. sevdiği çocuktan siktiri yerse hoş olmayacaktır.

hoşlanılan erkeğin bel gamzeleri

opulesi, sevilesidir.

pembepatiklikiz

yine abazanlarimizin dikkatini cekmis feyk yazar. Bacim yaziktir gunahtir kimi alet ediyorsan islerine yapma.

şortla denize giren erkeğin namusu

tartışmaya açık namustur. kaldıysa tabi.

yağmur yağarken yapılabilecekler

hafif şarkılar dinlerken uyuyakalmak.

(bkz: between the bars)
(bkz: Waltz 2)

run

muhteşem snow patrol şarkısı..

louder louder
And we'll run for our lives

mutlu musun chp hdp barajı aştı

akp nefreti yüzünden emanet oy zırvasıyla dağdan meclise adam indiren chplilere bir sorudur.

hdp nasıl yükseldi

hdp nasıl Yükseldi. insanlarin akpye olan nefreti sayesinde yükseldi. Türklerin desteğiyle yükseldi. kaçış yolu olarak görüldüğü için yükseldi.