bugün

entry'ler (19)

ekonomiden anlayan erkek

bir de şey var: (bkz: ekonomiden anladığını düşünen erkek)

pisuvara düşen airpodsa ne yapılır

idrar sterildir arkadaşlar sorun yok.

eski mesajları yeniden okumak

radarıma giren yeni yazarlara yaptığımdır.

sözlük kızlarının elleri

manikür, oje görmek ister gözlerim.

hemcinsinle ilgili bir sır ver

Türkiye'de erkeklerin olgunlaşma yaşı +35. Ona göre ayağınızı denk alın.

o kadar sevmek ki üzerine hatay sos döküp yemek

mümkünse dönere yapmayın. Ben sossuz yemek istiyorum.

kuzen ile evlenmek

trakyada gerçekleşmesi zordur.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

kezosipor: ironi yapıyor bence.

kadınların çok güzel varlıklar olması

insan türünde bariz olan bir durumdur. Kültürel evrim bunu uç noktaya taşımıştır. Mesela melek imgesi bir erkekle eşleştirilmez.

tanıdığınız en karaktersiz insan kimdir

sorunun tam tersi daha gerçekçi bir yanıtı mümkün kılıyor.

gelsen bacak aramın yangınını alırsın diyen hatun

seksting kültürü olduğu bellidir.

gey fakat beyefendi insanlar

avrupada tanıştığım, beraber çalıştığım çoğu insan böyle. işinde güçünde aklı başında tipler. bas bas bağırmıyor ben gayim diye. biraz dikkat ederseiniz anlayabiliyorsunuz sadece. diğer insanlarla ve cinslerle de sağlıklı ilişkiler kuruyorlar gördüğüm kadarıyla.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

kadınlarımız ne kadar güzelse erkeklerimiz o kadar çirkin. evet. kadınlar paris erkekler afganistan gibi. sadece ideal güzellik açısından demiyorum. bakım. özen. hijyen. vs

zelensky vs putin

birinin adı vladimir diğerinin adı volodimir. en büyük ortak noktaları bu olsa gerek. başka ortak nokta bulmak çok zor. bu arada vladimir ismi özbeöz slav ismidir.

en iyi

bana yöneltilebilecek en çetin sorulardan biridiri. gittin en iyi yer neresi? yediğin en iyi yemek nedir? aldığın en iyi hediye? vb.
zira bu sorular beni strese soktuğu gibi net bir cevap da üretemem. sanırım zihnim biraz fuzzy logic çalışıyor.

hoşlandığı erkeğe açılan kadın

friends, sex & city vb dizilerin bu konuda motive edici ve öncü rol oynadığını iddia edenleri okumuştum. popüler kültürün etkisiyle yaygınlaşmıştır evet. hali hazırda olağan da bir durumdur.

fransız ihtilali

Sanıldığından çok daha yakın bir zamanda gerçekleşmiştir.
1789
Daha dün gibi değil mi.
Şaka gibi. Tarihin akış hızı çok arttığı için 90'lar bile bir asır öncesi gibi geliyor.

irem derici

"30 dakikaya taş gibi olacağım" diyerek paylaşım yapan irem Derici, 30 dakika sonra "Demiştim" şeklinde süslenmiş bir pozunu paylaştı. irem Derici'nin bu paylaşımı hayranlarını mest etti.

Bu kadın seda sayan, yıldız tilbe ve ginger (tavuk firarda) hibriti gibi geliyor bana.

motivasyon

"Bugün sahip oldukların için teşekkür et ve yarın sahip olacakların için savaşmaya başla." - William Shakespeare

"Yüksek bir tepeye tırmandığında daha tırmanacak çok tepe olduğunu göreceksin." - Nelson Mandela

bla bla bla.