bugün

(bkz: seviyoruz seni reis)
zorunluluktan değil kalpten gelen bir saygı duyma hissidir.

hedef 2023.
Olmayandır efendim. Kendisini sevmem. Kendi milletim içinde sevmediğimi söylerim. Lâkin bizden olmayan birisi sorarsa tabiki saygılı davranmak isterim. Sonuçta ne kadar sevmesemde bu ülkenin ileri gelenlerinden.
Olmayan zorunluluktur. Hakaret ve küfür tabi ki edemeyiz. Ama saygı duymak zorunda değiliz. Ayrıca bu başlığın atatürk başlığına nazire olarak açılması rte'nin büyük bir lider olduğunun kanıtıdır. Açık ve net.
Ülkede bombalar patlıyor herifin kılını kıpırdattığı yok.

Affedersin de bi siktir git.
bu ülkede kesinlikle olması gerekendir. bundan önceki hangi lider, hangi cumhurbaşkanı olursa olsun saygı duymayabilirsiniz eyvallah. ancak reis-i cumhur recep tayyip erdoğan'a saygı duymak zorundasınız! çünkü o yürüyen bir efsane! yaşıyor. gerçi öldükten sonra da saygı duymak zorundasınız. başkasına değil ama ona duyulacaktır. bu bir zorunluluktur. o bilmem kaç milyonun başkanı, lideri, efendisi.
hatta dünyanın efendisi! ne dünyası ya; alemlerin efendidisi alemlerin! bu onun için gereklidir!
sen çok yaşa sayın recep tayyip erdoğan! allah uzun ömürler versin. allah seni başımızdan eksik etmesin. açık ve net.
ayakkabı bağcığını bile bağlayamayanlar için geçerli bir zorunluluktur.

bu güruha şu kayaya tap desen ona tapar zaten.

bu sebeple kime saygı duyuyor, kime duymuyor çok da dert değil.
kanunlarla korunan ve duyulmadığı takdirde cezai sorumluluğu olan zorunluluktur. lakin sevgi konusunda bir zorunluluk yoktur. o yüzden sevmiyorum.
sizi 'vasat kul' olarak yarattığı için saygı duyma zorunluluğunuza biz 'gelişmiş kul'lar kıçımızla gülüyoruz. hadi bakalım
Bre koyun kimse benim efendim değildir. Atatürkü bile (düşün atatürkü bile) ilahlaştırmayan bir nesle gürcü arap severi ilah yerine koyan zihniyet güruhu.
Din adı altında vatanı uçuruma atan herifi bana savunursan sende vatan hainisin!
diye bir şey yoktur. saygı dediğin karşılıklı olur.
Basligi acan kisinin beyinsiz ya da kurnaz olmasi.
cumhurbaşkanlığı makamına saygı duyarım. makama yani, altını çiziyorum makam.birde anayasaya saygı duyarım.
Tez zamanda getirilmesi gereken yasa.
iktidar partisi genel başkanı gibi davrandığı takdirde ve anayasayı değiştirene kadar mevcut yasalara uymadığı takdirde benim için olmayacak olan zorunluluktur.
Alemlerin efendisi ? Sen devam et böyle aferin .
ataturk'e saygi diye kendini yirtanlarin nedense hic yapmadigi hede.

tabi bunlara gore saygi tek taraflidir bunlar rte'yi istedigi kadar elestirebilir ama ataturk'e laf ettirmezler.

saygi iki tarafli calisir gencler. sizin pek saygi duydugunuzu gormuyoruz yalniz.
Var olan zorunluluktur. Ayyaş değil en azından.
Sen kendin bile cumhurbaşkanının adını rte yazıp başkalarından saygı mı bekliyorsun? Kendin saygı duysan zatın adını kısaltmazsın.
Sen atatürk'e recep tayyip erdoğan yokken de saygı duymadın peze.enk!

kalkıp burada onca sıçmıklarından sonra sen deme bari demek en güzeldir.
insanına ve emekçisine saygısı olmayan, dış ülkelerin nefret ettiği, yarattığı antipati nedeniyle terörü maksimuma vurdurmuş, oylarını yükseltmek için yalandan başka ülke vatandaşını içeri sokan ve daha saymadığım sayısız vukuatı nedeniyle kesinlikle olmayan zorunluluktur.

var diyen bok yemiş çok afedersiniz...
allah hata yaptı, reis hata yapmadı.

böyle değildi sanırım. ben bu kadar biliyorum, elektrikler kesildi çalışamadım.
(bkz: zorunda mıyım)

Şarkısı hediye edilir.
Saygı duyulur ama t.c. cumhurbaşkanına. Kişilere değil. Kula kulluk edenler anlayamaz.
Eski sistemde duyabilirdim ama yeni sistemde sadece oy aldıklarının cumhurbaşkanı olduğu için öyle bir zorunluluğum olduğunu düşünmüyorum.