bugün

Gayet normaldir. Herkes bunu bilir. Evet.
Aklını kasıklarının alt taraflarına saklayan yazar beyanı.
görsel
bilinen gerçektir. kimse ayıplayamaz. evet.
Adam neredeyse helal fetvası verecek.
Görmek normaldir fakat bakmak sizin elinizdedir.
her giyside popomuz var zaten ,popo herkeste var zaten..bakmanın normali veya anormali de olmaz..bence gözlerinize sahip çıkın
Kızların arkasına bakmaya yer arayanların bir şey bulunca hemen üstüne kapak olarak yapıştırma çabası. Azcık nefsinize sahip çıkın amına kodumun abazanları.
(bkz: Bir abazanın yol haritası).
kızların götünden gözünü alamayan abazanların ''çamaşırınız kötü yeaaa'' diye üfürmesidir.

kafanı başka yere çevirirsen ne göte ne de çamaşıra takılırsın. yani sorun senin sorunun.
başkasının poposuna bakmak ayıptır, şerefsizliktir bakılmaması gerekir ama bakıyorum.
Dogru tespittir.
hormonaldir.
sağlıklı bir erkek için normaldir. evet.
Normal değildir de göz gider yani erkek de kadın da bakar, belki de bakmaması gerektiğini düşündüğünden o göz kayar durur. Çok da şey yapmamak lazım böyle meseleleri.
Sağlıklı bir erkek için normaldir. Evet.
normal değil de daha çok içgüdüsel denebilir. bakmamayı becerebilen insan hayvani güdülerini ehlileştirmiş insandır.

şaka şaka vurduruyordur.
normal olsa da etik değildir. illa bakmadan duramıyorsanız belli etmeyin de milleti rahatsız taciz etmeyin.
doğru normaldir.
giyende ''genelde'' bakılsın istiyor zaten.
çok da şey yapmamak lazım.
Ben de bakarım güzelse. Sadece tayt değil, beğendim bir şey giymişse, güzelse vs kadın-erkek demeden bakarım.

Rahatsızlık vermediğin sürece bakmaktan bir şey çıkmaz.
vay sapık vay.

bakmayın efendim amaç zaten baktırmaktır, kudursun. *
Ben erkeklerin poposuna bakıyorum. Bu konuda özgür hissediyorum. O yüzden erkeklerde bakabilir göz bu göz.
güncel Önemli Başlıklar